1 Eylül 2012 Ehliyet Sınav Soruları Ne Zaman Açıklanacak?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Meb tarafından1 Eylül 2012 tarihinde yapılan ehliyet sınav heyecanı sona erdi. Az bir zaman kala ehliyet sınav soruları üzerinden çalışan kursiyerler başarılı olduklarını söylediler. Ehliyet sınav soruları soru ve cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz...


1 Eylül 2012 Ehliyet Sınav Sonuçlarını herkes merak ediyor bize de mesaj atanların, telefonla ulaşanların hadi hesabı yok.

Biz de Meb'e durumu bildirdik ve sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını öğrendik

1 Eylül 2012 sınavı sonuçları 18 Eylül 2012 tarihinde açıklanacak.

Umarız herkesin dilediği gibi bir sonuç gelir.Sonuçları Bu linke tıklayarak görebilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst