2012-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı Soruları ve Cevapları

KaRNeC

Yönetim Ekibi
YöneticiDUYURU

(29 Nisan 2012)

TUS SINAVI SORU VE CEVAPLARI 2012

2012-Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ılkbahar Dönemi ile
2012-Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) ılkbahar Dönemi:
Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarlarının Yayımlanması

22 Nisan 2012 tarihinde yapılan 2012-TUS ılkbahar Dönemi Sınavı ile 2012-DUS ılkbahar Dönemi Sınavının temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarına aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir.

Adayların sorulara verdikleri cevapların analizi olan madde analizi sonucunda sorular yeniden bilimsel denetmenler tarafından incelenmiştir. Bu inceleme sonucunda ÖSYM Yönetim Kurulu tarafından; 2012-TUS ılkbahar Dönemi Temel Tıp Bilimleri Testi-1’nin (TTBT-1) temel soru kitapçığında yer alan 73. soru ile Klinik Tıp Bilimleri Testinin (KTBT) temel soru kitapçığında yer alan 50. sorunun iptal edilmesine ve ilgili testte cevabı bulunan tüm adayların bu sorulara doğru cevap verdikleri kabul edilerek değerlendirme yapılmasına karar verilmiştir.

Adaylara duyurulur.
ÖSYM BAşKANLIğI


2012-TUS ılkbahar Dönemi Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları

2012-DUS ılkbahar Dönemi Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst