2013 Alan Sınavı Soru Örnekleri ındir - Tüm Dersler

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
13 Temmuz 2013 tarihinden itibaren öğretmen adaylarına alan sınavı uygulaması başlayacak. Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) olarak isimlendirilen kpss öğretmen alan sınavının içeriği de öğretmen adayları tarafından merakla beklenmeye başladı. 2013 yılında ilk denemesi yapılacak olan kpss öğretmen alan sınavı 15 alandan olacak. Bu alanlar
-Din kültürü ve ahlak bilgisi
-Türk dili edebiyatı
-Türkçe
-Matematik
-ılköğretim Matematik
-Tarih
-Coğrafya
-Fizik
-Kimya
-Biyoloji
-Sosyal bilgiler
-Fen bilgisi
-ıngilizce
-Almanca
-Fransızca
olarak sıralanmıştır. Ancak hangi dersten nasıl soru geleceği hakkında şu anda açıklamalar yok. Bu konuyla ilgili olarak Akademik Süreç öğretmenlerinden kpss uzmanımız Oğuzhan Hoca örnek alan bilgisi soruları hazırladı. Bu öabt örnek soruları ile gelecek kpss öğretmenlik alan sınavında çıkacak sorularla ilgili olarak ön görüler de bulunabilirsiniz :
Aşağıda ders ders örnek alan sınavı sorularını yayınlıyoruz, resimlerin üzerindeki yazıya tıklarsanız büyük hallerini görebilirsiniz :

Kimya alan sınavı örnek soruları


Türk Dili ve Edebiyatı alan sınavı örnek soruları


Tarih alan sınavı örnek soruları


Matematik alan sınavı örnek soruları


Biyoloji alan sınavı örnek soruları


Coğrafya alan sınavı örnek soruları


Almanca alan sınavı örnek soruları


Fizik alan sınavı örnek soruları


ıngilizce alan sınavı örnek soruları
Etiketler:2013 Alan Sınavı Soru Örnekleri ındir, 2013 Kpss deneme sınavları indir, 2013 Kpss denemeleri, 2013 Kpss,2013 Alan Sınavı Soru Örnekleri ındir, 2013 Kpss deneme indir, 2013 Kpss sınavı yeni denemeler, 2013 Kpss en son denemeler, 2013 Kpss Denemeleri ındirin, 2013 Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Soru Örnekleri
 

abdullah

New Member
Cvp: 2013 Alan Sınavı Soru Örnekleri ındir - Tüm Dersler

nasıl indirebilirim.karışık deldi.bilgi verir misiniz?teşekkürler.
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Cvp: 2013 Alan Sınavı Soru Örnekleri ındir - Tüm Dersler

Hocam sadece resimdeki örnek sorular mevcut. Resmin üstündeki yazıya tıklamalısın. Örneğin Kimya alan sınavı örnek soruları yazan linke..

Burada resim büyük ekranda açılacaktır. Açılan sayfada çerceveyi kapat demelisin sağ üstteki butondan.

Kolay gelsin..
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst