2013 Okul sütü programı

cyberbob

New Member
Okul Sütü Dağıtım Programı'na 11 şubat 2013 Pazartesi günü 18 ildeki 2,7 milyon öğrenciyle başlanacak. 13 şubat 2013 Çarşamba günü ise Ordu, Samsun, ızmir, Erzincan ve Iğdır'ın da dahil edileceği programda 3,2 milyon öğrenciye ulaşılacak. 15 şubat 2013 Cuma günü ise 81 ildeki tüm okullarda bulunan toplam 6,3 milyon öğrenciye okul sütü ulaştırılacak.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, ilk kez 2011/2012 üretim yılında uygulanan program, edinilen tecrübeler ışığında bu yıl bir dizi yeni tedbirle birlikte uygulanmaya konuldu.

Buna göre, ilk defa özel okullar da okul sütü dağıtım programı kapsamına alındı. Okul Sütü Programı Uygulama Rehberi hazırlanarak tüm okullara gönderildi. Her öğrenci için ''Veli ızin Formu'' hazırlanarak öğrencilerin laktoz intoleransına (süt hassasiyeti) karşı duyarlılıkları belirlendi ve buna göre süt dağıtım programı yapıldı. Ayrıca konuya ilişkin kamu spotları hazırlanarak yayınlanmak üzere 250 televizyon kuruluşuna gönderildi.

Okul sütü dağıtım programına göre, 11 şubat 2013 tarihi itibarıyla ıstanbul, Ankara, Balıkesir, Bursa, Adana, Eskişehir, Mersin, Konya, Ağrı, Bingöl, Bitlis, Erzurum, Hakkari, Kars, Muş, Osmaniye, Tunceli ve Van'da 2,7 milyon öğrenciyle başlayacak olan dağıtıma, 13 şubat 2013 tarihinde Ordu, Samsun, ızmir, Erzincan ve Iğdır'da dahil olacak ve öğrenci sayısı 3,2 milyona ulaşacak. 15 şubat 2013 Cuma günü ise 81 ildeki tüm okullarda bulunan toplam 6,3 milyon öğrenciye okul sütü ulaştırılmış olacak.

AA
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Cvp: 2013 Okul sütü programı

Bence bu proje güzel ama ülkenin o kadar derdi varken sorunları bir sıralama yapsalar ve önem sırasına göre hareket etseler daha doğru olur.

Bazı yerlerde yeşil tahtayı bulamazken bazı okullarda tablet bilgisayar dağıtılıyor.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst