2014'te Kaç Öğretmen Alınacak? - (2014 şubat"ta Öğretmen Ataması Yapılacak mı)

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir milletvekili Ahmet Duran BULUT, Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi AVCI tarafından cevaplanmasını istediği soru önergesi verdi.

MHP Balıkesir Milletvekili Bulut verdiği önergede, 2014 yılında kaç öğretmen alınacağını sordu.

TÜRKıYE BÜYÜK MıLLET MECLıSı BAşKANLIğINA

Aşağıda yer alan sorularımın Milli Eğitim Bakanı Sayın Nabi AVCI tarafından yazılı olarak cevaplandırılmasını arz ederim.

Ahmet Duran Bulut
Balıkesir Milletvekili

Öğretmen adaylarımızın mağduriyeti her geçen gün artmakta uygulanan hatalı politikalarla sıkıntıları devam etmektedir. Her geçen yıl eğitim fakültelerinden binlerce öğretmen adayımız mezun olmakta ancak atama yetersizliği sebebiyle yığılmalar yaşanmaktadır. Bakanlığın az sayıda öğretmen ataması yapması ile de bu yığılmalar daha da artarak devam etmektedir.

Bir programda yapmış olduğunuz açıklamada, şubat ayında atama yapılmayacağını ifade ettiniz.

1.şubat ayında atama yapılarak öğretmenlerimizin mağduriyetinin giderilmesi açısından bir değişikliğe gidecek misiniz?

2.2014 yılında atanacak öğretmen sayısı ile ilgili bir çalışma, Bakanlık tarafından yapılmış mıdır?


2014'te Kaç Öğretmen Alınacak?,

2014 Yılında Kaç Öğretmen Alınacak?,

2014'te Toplam Kaç Öğretmen Atanacak?

2014'te Öğretmen Ataması Yapılacak mı?,

2014 yılında öğretmen atama sayısı nedir?,

2014 Yılında Toplam Kaç Öğretmen Atanacak?,

2014 şubat"ta Öğretmen Ataması Yapılacak mı?,

şubat 2014'te Öğretmen Ataması Yapılacak mı?


Etiketler: 2014'te Kaç Öğretmen ataması, Alınacak?, 2014 Yılında Kaç Öğretmen Alınacak?, 2014'te Toplam Kaç Öğretmen Atanacak?, 2014'te Öğretmen Ataması Yapılacak mı?, 2014 yılında öğretmen atama sayısı nedir?, 2014 Yılında Toplam Kaç Öğretmen Atanacak?, 2014 şubat"ta Öğretmen Ataması Yapılacak mı?, şubat 2014'te Öğretmen Ataması Yapılacak mı?....
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst