28 şubat'ın patronları panikte

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
28 şubat'ın patronları panikte: Bize sor soru sormayın

28 şubat döneminin gazetecilerinin ardından Darbe Komisyonu'na ifade verme sırası gazete patronlarına geldi. 28 şubat'tın medya ayağında yer alan ve bu nedenle paniğe kapılan bazı gazete patronlarının komisyon üyelerini arayarak 'Zor soru sormayın' ricasında bulundukları, hatta sorulacak soruları dahi öğrenmeye çalıştıkları ileri sürüldü.

TBMM Darbe Komisyonu 28 şubat döneminin gazetecilerini dinliiyor. Önümüzdeki günlerde sıranın dmnemin gazete patronlarına geleceği belirtilirken, bazı patronların komisyon vekillerinden bazılarını arayarak 'Bize zor soru sormayın' ricasında bulundukları ileri sürüldü.

Söz konusu çarpıcı iddiayı geçtiğimiz günlerde 28 şubat savcılarına o dönemle ilgili 6 klasörlük belge veren Milat gazetesi yazarı Aslan Değirmenci gündeme getirdi.

Değirmenci Rotahaber'e yaptığı açıklamada, 28 şubat döneminin gazetecilerini dinleyen komisyonunkısa bir süre sonra da medya patronlarını dinleyeceğini belirterek, "Bazı medya patronları şimdiden komisyonda bulunan vekillere dolaylı mesajlar gönderiyormuş. Hatta bazı patronlar bununla da yetinmeyerek komisyon üyeleriyle temasa geçmiş. 'Komisyonda bize zor sorular sormayın” diyerek ricada bulunmuşlar."

Değirmenci, bu patronların temasa geçtikleri komisyon üyesi milletvekillerinden prosedür hakkında bilgi almaya çalıştıklarını, hatta 'sorulan soruları dahi öğrenmek istediklerini' belirtti. Bu durumun 28 şubat'ın medya ayağında yer alan gazete patronlarının yaşadığı paniğin göstergesi olduğunu da vurguladı.

ROTAHABER
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst