40 Bin atamadan sonra taban puanlar kaça düştü ? Açıktan Atama Taban Puanları Kaç ?

SibelNur

New Member
Milli Eğitim Bakanlığı'nın 36 bin 552 kadroya öğretmen ataması sonucu oluşam minimum puanlar ve branşlara göre başvuru ve atanan sayıları açıklandı. Türkçe öğretmenliği 81,205, Okul Öncesi öğrtmenliği 57,886, ılköğretim Matematik öğretmenliği 81,328, Sınıf öğretmenliği 87,422, Coğrafya öğretmenliği ise 77,44 puanda kaldı. Diğer bıraşlarının minimum puanları için başlığa tıklayınız.


Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB) 36 bin 552 kadroya öğretmen atadı.

Öğretmen atamaları dolayısıyla Bakanlığın Başöğretmen Toplantı Salonu'nda tören düzenlendi.

Toplam 140 branşın olduğunu, bunların 114'ünde norm açığının bulunduğunu dile getiren Çolak, en çok öğretmen ihtiyacı duydukları 29 ile, pozitif ayrımcılık yaptıklarını ve bunlara 22 bin öğretmen dağıttıklarını kaydetti.

2012-2 Atama Dönemi Sonucu Oluşan Minimum Puanlar (10.09.2012)Milli Eğitim Bakanlığı 2012-2 Ek Atama Dönemi Sonucu Oluşan Minimum Puanları açıkladı. 2. Sayfada....


Read more: http://www.yaziliplan.net/showthread.php?tid=3305&page=2#ixzz2EUOJQpuy

Etiketler: Branşlara göre taban puanlar, en son taban puanlar, Beden Eğitimi Öğretmenliği, Coğrafya Öğretmenliğ, Edebiyat Öğretmenliği, Fen ve Teknoloji Öğretmenliği, ılköğretim Matematik Öğretmenliği, ıngilizce Öğretmenliği, Müzik Öğretmenliği, Sınıf Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği taban puanları, 10 eylül atamasından sonraki taban puanlar, branşların taban puan listesi, 40 bin atamadan sonraki taban puanlar, taban puanlar kaça düştü, öğretmenlik taban puanları
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Bakanlık, 10 Eylül Pazartesi günü 40 bin kadro için öğretmen ataması gerçekleştirmişti. Atama işlemlerinin ardından 36 bin 552 kadroya atama yapılırken, 3 bin 448 kadro boş kalmıştı.

Bunun üzerine Bakanlık, Beden Eğitimi, Coğrafya, Fen ve Teknoloji, Görsel Sanatlar/Resim, ılköğretim Matematik Öğretmenliği, ıngilizce, Matematik, Müzik, Okul Öncesi Öğretmenliği, Sosyal Bilgiler, Türk Dili ve Edebiyatı ile Türkçe alanlarında öğretmen ihtiyacı bulunduğunu belirledi.

40 bin öğretmen kadrosu için atama başvurusunda bulunanlardan ''tercih dışına evet diyenler'' arasından en çok ihtiyaç duyulan 12 alana atama yapılmıştı.

Milli Eğitim Bakanlığı 2012-2 Ek Atama Dönemi Sonucu Oluşan Minimum Puanları açıkladı.

 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst