47 ronin 24 Ocak Vizyon Filmi

tumsarf

New Member
Kai melez olduğu için samuray olamamış karanlık güçlerin büyüttüğü bir savaşçıdır. Bağlı olduğu kabileye ne kadar sadık olursa olsun ikinci sınıf insan muamelesi gören Kai kabileler arası bir düelloda kumpasa getirilen bir savaşçının yerine geçer. Geleneksel kıyafetleri giyip karşısındaki samuraya meydan okur ancak başarısız olur. Savaşanın bir samuray olmadığını gören imparator Kai ve bağlı olduğu kabilesini cezalandırır. Kai yetiştiği topraklardan çok uzaklara sürülürken kabilenin samurayları liderlerinin ölümüyle ronin olurlar. Roninler kabilelerine kumpas kuranlardan intikam almakta kararlıdır ancak Kai’ye ve onun karanlık güçlerle olan bağlantısına ihtiyaçları olacaktır. 47 Ronin izlenebilirliği üst seviyelerde, yüksek prodüksiyonlu başarılı bir aksiyon – macera filmidir. Sinema filmlerinde eskisi kadar gözükmeyen Keanu Reeves’in başarılı bir performans çıkarttığını söylemek mümkün. Bunun dışında yaratılan atmosfer ve karakterlerin özellikleri filmin akıcılığını artırıyor. Japon geleneklerinin doğru ve başarılı bir şekilde yansıtıldığı 47 Ronin Uzakdoğu sinemasına ilgi duyan herkesi içine çekebilen bir yapıya sahip. Kabilelerinin ritüellerinin eksiksiz bir şekilde sergilenmesi filmin sanat yönetmenliği kısmının da başarılı bir şekilde kotarıldığının göstergesi. Bu manada hem sanatsal hem de seyirlik film kategorisine girebilecek filmi izlemenizi öneririm.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst