5 Korumayla şehit Cenaze Namazı Kılan Bir Bakan !!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

16 Eylül 2012 tarihinde Bursa'da kılınan cenaze namazına Başbakan Yardımcısı Sayın Bülent Arınç Bey de teşrif ettiler.

Buraya kadar normal. Yani bir bakanın şehit cenazesine gelip de cenaze namazını kılması kadar doğal bir şey olamaz elbet. Ancak burada anormal olan bir şey vardı.

Bülent Arınç cenaze namazına 5 korumayla birlikte katıldı ve de korumalar Bülent Arınç'ın arkasında saf tuttu. Ama namaz için değil, Bakan Bey'i korumak kollamak için.

Bundan 12 yıl öncesini hatırlıyorum. Ben üniversite okuyordum ve Ankara Aşti'de elimde bavullarımla yürürken Sayın Arınç ve Eşlerini gördüm. O zamanlar çok sempati beslediğim sayın bakana ulaşmak için yürüyen merdivenlerden ters yöne doğru elimde bavullarla epey uğraştım ama ulaşamadım.

Bülent Bey'in yanında ne koruması ne de eşinden başka biri vardı. Bu yüzden seviyor ve sempati besliyordum ona ve hareketteki diğerlerine. Dışlanmışlar ve diğer partiler, kurumlar tarafından hor görülmüşlerdi. Bu da halkın gönlünde taht kurmalarında etkili olmuştu.

Ne oldu, ne değişti de 12 yıl sonra Mübarek bir şehidimizin cenazesine de korumalar gölgesinde katılır oldu acaba ?

Bu durumda bir anormallik olduğunu kendisi de fark ediyordur heralde.

şimdi düşünüyorum da iyi ki Ankara'da yürüyen merdivenlerin zıt noktalarındaymışız, iyi ki senin elini sıkmamaışım.

Bugün baktığımda aslında halktan nasıl kopuk olduğunuzu daha iyi görüyorum.

O korumaları görünce şehit aileleri ne düşündü acaba ?
Hepsine sabırlar diliyorum. Allah şehitlerimizin şefaatine nail eylesin hepimizi.

Arınç'ın şehit Cenazesine gelişi, namaz kılışı ve kaçışı videosu..
http://youtu.be/VNkmpzSADwI

kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz.