Abdullah Gül Terledi mi?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun start aldığı törende "Köşk ıçi Basın Turu"nda pedal çevirdikten sonra, gazetecilerin, "Cumhurbaşkanları için ’terleyen cumhurbaşkanı’ tanımı vardı.

Terlediniz mi acaba" sorusuna "Bugün terlemedim herhalde. Terleyip terlemediğimi siz biliyorsunuz" yanıtını verdi.

'TERLEDıNıZ Mı ACABA?'

Gazetecilerin sorularını da yanıt veren Gül, "Bugün terlemedim herhalde. Terleyip terlemediğimi siz biliyorsunuz" yanıtını verdi.

Köşk içinde daha önceden bisiklete binip binmediğine dair soru üzerine Gül, "Yok, Köşk’te bisiklete ilk defa biniyorum" dedi.

Gül, tanıtım turunun ardından Çankaya Köşkü’ndeki makamına yanında Spor Bakanı Kılıç ile yürüyerek gitmeyi tercih etti.

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Bahsegel

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları