ADESE'de 1 TL Kampanyası

Yeliz

New Member


Adese Kart’la 50 TL ve üzeri alışverişinize haftanın ürünü sadece 1 TL..


Kampanyadan yararlanmak için Adese Kart, ürün barkotlarının kasada okutulmasından önce kasiyere verilmelidir. * Kampanyalı ürün 50 TL ye dâhil değildir. * Kampanyaya yeniden satış amaçlı toplu ve toptan satışlar, operatör TL yüklemeleri dâhil değildir. * Alışverişte Adese Kart Puanı ya da indirim çeki kullanılırsa indirimlerden sonra müşterinin ödeyeceği tutar kampanya ürünü hariç en az 50 TL olmalıdır.

* Alışverişin tamamının veya bir miktarının iade edilmesi durumunda indirimli ürün de iade edilecektir.
Edilememesi durumunda reyon satış bedeli tahsil edilecektir. * Kampanya ürünün mağaza stoklarıyla sınırlıdır


Kampanya Giris Tarihi : 12.09.2012
Kampanya Bitiş Tarihi : 16.09.2012
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst