AdSense Politikaları Web Seminerine Davet (22 Eylül 2011 - 17:00)

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Sizi politika web seminerimize davet ediyoruz!

Sayın AdSense Yayıncısı,

22 Eylül 2011 saat 17.00'de düzenlenecek olan "AdSense politikalarını ihlal etmeden reklam yayınlama" başlıklı web seminerimize davetlisiniz.

Bu seminerde, AdSense uzmanları site sahipleri ile reklam yerleşimi sırasında en sık yapılan ihlalleri paylaşacaklar. Ayrıca, hangi yerleşimlerden kaçınılması gerektiğini açıkca göstermek için gerçek ihlallerden oluşan bazı örnekler verilecek.

Seminere kayıt sayfası malesef ıngilizce'dir fakat seminerin tamamı Türkçe olacaktır.

şıMDı KAYIT OLUN!

Seminer sonunda cevaplandırılmasını istediğiniz sorularınızı buradan bize Türkçe olarak iletebilirsiniz. Bu sorulardan arta kalan sürede AdSense uzmanları program politikalarımız ile uyumlu reklam yerleşimi ile ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

Ses dahil tüm web semineri özelliklerinin tam olarak aktif olabilmesi için seminer öncesinde webinar yazılımını indirmenizi ve yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

Yazılımı buradan indirebilirsiniz:

Windows'da ınternet Explorer için:

Windows'da Firefox ya da Chrome için:

Mac OS için:


Yazılım vasıtasıyla web seminerine katıldıktan sonra size bir noktada VOIP oturumuna katılıp katılmak istemediğiniz sorulacak. Sunumun sesini duyabilmek için lütfen "Evet" seçeneğini tıklayın.

Teşekkürler,
Google AdSense Ekibi
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst