Ahlaksızlık Diz Boyu ! Baba-Kız Asansörde Öpüşüyor

Arzu Rana

Active Member


Hakan Ural ile Sibel Can'la evliliğinden olan 18 yaşındaki kızı Melisa Ural'ın geçen kış dudak dudağa çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada günün konusu oldu.

Asansörde çekilen baba - kızın bu pozu özellikle sosyal medyada çok tartışıldı. Bazıları bu fotoğrafın bir baba - kızın masum sevgisini gösterdiğini düşünürken bazıları ise tam tersi "Çıldırmış bunlar, insan öz kızıyla böyle öpüşür mü?" yorumlarını yaptı.

Ahlaksızlığın yeni adı, çocuk sevgisi olmuş


Fotoğrafla ilgili yorumları öğrendiğinde çok şaşırdığını belirten ve öfkeden deliye dönen Hakan Ural, "Bu insanların başka işi gücü yok mu? Sosyal medya denilen yer deli dünyası...
Orada oyunlar oynuyorlar. 'Bu böyle demiş, bu böyle yapmış' diye yaşıyorlar. ıyi bir şey deseler de benim için önemi yok. Onları zırdeli olarak görüyorum. Kime ne yani! Kızımı öperim de koklarım da! Ben o zaman herkese karısıyla, kızıyla ne yapıyorlar onu sorayım? Bu insanlar psikopat mı, kafayı mı yedi? ınsanlarda utanma da kalmamış. Küfür edeceğim şimdi orucum bozulacak" diyerek öfkesini dile getirdi.


O resim için Tıklayın

(Milliyet)

melisa ural twitter, melisa ural kaç yaşında,melisa ural ekşi sözlük, melisa ural inci sözlük,melisa ural resimleri,melisa ural videoları,melisa ural kimdir, melisa ural kilosu,hakan ural kızını öperken, asansörde baba kız öpüşmesi, ahlaksızlık, sibel can'ın kzı, dudaktan öpüşmek doğru mu, melisa ural, melisa ural twitter, melisa ural ekşi,melisa ural kaç yaşında,melisa ural facebook
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst