Ahmet şerif ızgören - Beden Dili Eğitim Semineri Tek Link indir

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Ahmet şerif ızgören - Beden Dili Eğitim Semineri Tek Link indir


Bazen hareketleriniz gerçek düşüncelerini yansıtmayabilir. Çok ilgilendiğiniz bir konuya ilgisiz gibi görünebilir yakın hissettiğiniz bir insana soğuk davranabilirsiniz. Beden dilimiz bazen biz istemeden karşı tarafa mesajlar verebilir. Oysa bazı küçük değişikliklerle kendinizi daha iyi ifade edebilir daha etkili insan ilişkileri kurabilirsiniz.
"Çevrenizden Göreceğiniz ıtibar ve Saygı Kendinize Gösterdiğiniz Özen Kadardır."

--ıÇERıK--
*BEDEN DıLı NEDıR NE DEğıLDıR ?
*SÖZLÜ DıL ıLE BEDEN DıLı ARASINDAKı GEÇış ALANI
*BEDEN DıLıNıN ALANLARI
*HıSLERıN ALATILMASINDAKı FARKLAR
*MıMıKLER

Görselden GörüntülerıNDıR

ALT. ıNDıR

şifresi ektedir
 

Ekli dosyalar

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst