Ak Parti Oyları Hala Yükselişteymiş !!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Beşir Atalay'a Göre Ak Parti'nin Oy Oranı yükseldi !

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, birkaç gün önce yapılan araştırmaya göre, AK Parti'nin oy oranlarının kaç olduğunu açıkladı. Atalay, "Yapılan son araştırmada, AK Parti'nin oyu yüzde 51,5. Seçimde aldığımız oyun üzerinde'' dedi.

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, 2013 Yılı Bütçesinin 1. turunda Hükümet adına konuşma yaptı ve milletvekillerinin eleştirilerini cevapladı.

Atalay, AK Parti iktidarının 10 yılı Türkiye için çok iyi değerlendirdiğini, tek parti hükümetinin sağladığı bu istikrardan Türkiye'nin her açıdan kazançlı çıktığını ifade etti.

"AK Parti'nin Oyu Yüzde 51,5"

Milletin oyuyla 11. yıllarını yaşadıklarını anımsatan Atalay, iki kişiden birinin oyuyla iktidarda olduklarına vurgu yaptı. Bir araştırma şirkeninin birkaç gün önce yaptığı son kamuoyu araştırmasını da paylaşan Atalay, "AK Parti'nin oyu yüzde 51,5. Seçimde aldığımız oyun üzerinde'' dedi.

Kaynak: http://secimanketi.tv/haber/besir_atalaya_gore_ak_partinin_oy_orani-159
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst