AK Parti’de Numan Kurtulmuş krizi çıktı

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
AK Parti'nin Kızılcahamam kampında Has Parti krizi yaşandı. Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu’nun sözleri üzerine Numan Kurtulmuş toplantıyı terk etti.


ROTAHABER / ÖZEL - AK Parti’nin Kızılcahamam Kampındaki yeni anayasa ve çözüm sürecinin tartışıldığı toplantıya Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu’nun sözleri damga vurdu.

PARTı YERıNE EVLENDıRME DERNEğı KURSALARDI

Burhan Kuzu'nun başkanlık sisteminin faydalarını anlatırken Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un önünde söylediği sözler HAS Parti kökenli AK Parti'lileri şaşırttı. Kuzu, "Has Parti kapandı. Yeniden açıldı. Yüzde birlik partilerine evlendirme derneği kursalar daha iyi" dedi.

Burhan Kuzu’nun seçim barajı, koalisyon hükümetleri ile yasama ve yürütmenin bitişik olmasının parlamenter sistemin zaafları olduğunu anlattığı konuşması bu sözleri nedeniyle tepki çekti.

BURHAN KUZU ÖZÜR DıLEDı
Bu değerlendirme sonrasında Has Parti'den AK Parti'ye geçen Numan Kurtulmuş toplantıdan ayrıldı. Kuzu, yanlış anlaşılma nedeniyle özür diledi.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst