Ak Partili Vekil Bunu da Söyledi Sonunda !!!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma ıçten Diyarbakır Barosu'nda yaptığı konuşma şaşırttı.


AK Parti Diyarbakır Milletvekili Cuma ıçten Diyarbakır Barosu'nda yaptığı konuşmada öldürülen 22 bin PKK'lının evladı olduğunu söyledi.

AK Parti’nin Kürt sorununda çözüm üreten tek parti olduğunu söyleyen ıçten, "Yarın Kürt hakları bile verilse, 22 bin, toplamda 37 bin insanın katledildiği bir olayda ben Zazaca konuşmak istemiyorum arkadaşlar. Bir insanın ölümüyle bana Zazaca konuşma hakkı veriliyorsa ben orda yokum" şeklinde konuştu.

AK PARTı NASIL BıR TÜRKıYE TESLıM ALDI

Diyarbakır Barosunda düzenlenen Diyarbakır Küçük Millet Meclisi toplantısında bir konuşma yapan ıçten, AK Parti olarak iktidara geldiklerinde bir enkazı devraldıklarını söyledi. AK Parti’nin Cumhuriyet tarihinde "Kürt meselesini" parti programına yazan ve bu konuda çözüm üreten tek parti olduğunu savunan ıçten, “Birlikte memleket meselelerine çözüm bulmaya çalıştığımız ekibimizin eline taş, molotof vermedik, sokaklara çıkmadık. Bizi korumakla mükellef olan hiçbir güvenlik birimine bu şiddeti öngörmedik. Biz gittiğimiz hiçbir yerde kendi çocuklarımıza çözüm için adres olarak dağı göstermedik" diye konuştu.

ÖLDÜRÜLEN 22 BıN KK'LININ HEPSı BENıM ÇOCUğUM

Elindeki dosyayı göstererek "Burada yapılan katliamlar var. 393 tane, 2008 yılına kadar yapılan katliamlar" diyen ıçten, "Ölen sivil vatandaş sayısı 5 bin 500. Bunların yüzde 90’ı, altını çizerek söylüyorum Kürt. Öldürdükleri kamu görevlisi sayısı 8 bin insan. Onun dışında kaç tane bizim çocuklarımız ölmüş biliyor musunuz; yine bizim çocuklarımız, hani birileri ‘terörist’ diyor, birileri ‘PKK’ diyor, birileri ‘gerilla’ diyor. Birileri adına ne derse desin, ben hepsine insan diyorum. ışte aramızdaki çizgi farkı bu; yani diğer vekillerle, siyasilerle aramızdaki çizgi farkı. 22 bin tane PKK’lı öldürüldü, yani 22 bin tane çocuğum öldürüldü. Hepsi benim çocuğum...

SAVAş KıMLERıN ARASINDA YAPILIYOR?

Yani yarın Kürt hakları bile verilse, 22 bin, toplamda 37 bin insanın katledildiği bir olayda ben Zazaca konuşmak istemiyorum arkadaşlar. Bir insanın ölümüyle bana Zazaca konuşma hakkı veriliyorsa ben orda yokum. Evet, ben bir Kürt’üm. Memleketimde, vatanımda Diyarbakır'ımda, ıstanbul'umda, Edirne'mde benim Kürt sorunum yoktur arkadaşlar, bunu bir Kürt olarak söylüyorum. Bu savaş Kürtlerle devlet arasında değil arkadaşlar, AK Parti iktidarından sonrasını konuşuyorum. Bu savaş şu an PKK ile devlet arasındadır” ifadelerini kullandı.
 

Arzu Rana

Active Member
Cvp: Ak Partili Vekil Bunu da Söyledi Sonunda !!!

şehitlerimize de sahip çıkın bari. Onlar boşuna mı şehit oldular ?
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst