AK Parti'li Vekil Fena Yakalandı

Seda123

Moderator


AK Parti ıstanbul Milletvekili Ahmet Kutalmış Türkeş, Bodrum sezonunu eski manken Ebru şancı ile açtı.

Ak Parti ıstanbul Milletvekili, MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş, Bodrum tatilinde objektiflere takıldı.

Milliyet'in haberine göre; Türkeş'in yanında ilginç bir isim vardı. 34 yaşındaki Ekonomist Türkeş, bir donem Libya'nin devrik lideri Kaddafi'nin küçük oğlu Saif Kaddafi ile birlikte olduğunu iddia eden, geçen günlerde de ıbrahim Tatlıses'in oğlu ıdo ile yaşadığı kısa flörtle gündeme gelen fotomodel Ebru şancı ile görüntülendi. Türkeş ile şancı Bodrum Maçakızı Otel'de güneşin ve denizin tadını çıkardı. Denizde yüzerken şancı ile şakalaşan Türkeş'in neşesi yerindeydi. Türkeş denizden çıktıktan sonra da şancı ile aynı sezlongta güneşlendi.

VAKFIN KURUCUSU

Türkeş, Bilkent Üniversitesi ıktisadi ve ıdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu. Yüksek lisansını ıstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası Finans Bölümünde yapan Türkeş, 1998'de Los Angeles'ta Pepperdine University, 1999'da Cenevre'de Webster University ve 2000'de Washington DC'de American University'de eğitim aldı. 2005 yılından bu yana uluslararası finans piyasaları üzerine çalıştı. Alparslan Türkeş Vakfı Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 24. dönemde Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Türk Grubu Üyesi oldu.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst