Ak Partili Vekilin Hastanesinden Türk Bayrağı ındirildi - Pkk Paçavrası Asıldı

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Ak Partili Vekilin Hastanesinden Türk Bayrağı ındirildi - Pkk Paçavrası Asıldı

Yazıklar Olsun SizeAKP’li vekil Galip Ensarioğlu’nun sahibi olduğu iddia edilen Diyarbakır Bağlar Hastanesi’nde Türk bayrağı indirilip PKK paçavrası asıldı!

Dağdaki PKK’lının boşuna ölmedik diyebilmesi gerektiğini savunan, PKK’nın seçime girmesi gerektiğini söyleyen AKP’li vekil Galip Ensarioğlu’nun sahibi olduğu iddia edilen Diyarbakır Bağlar Hastanesi’nde Türk bayrağı indirilip PKK paçavrası asıldı!
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst