Ak Partili Vekilin Torpil Mesajı - Sayın Bakanım Bizim Öğretmeni Ateşe Yapıver

Mustafa Unal

New Member
Ak Partili Vekilin Torpil Mesajı - Sayın Bakanım Bizim Öğretmeni Ateşe Yapıver


Meclis'ten naklen torpil
TBMM Genel Kurulu’nda Suriye tezkeresinin konuşulduğu sırada, AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Murtaza Yetiş’in Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’den istediği torpil objektiflere yansıdı.

AK Partili Yetiş’in Bakan Dinçer’den isteği:

“Sayın Bakanım, daha önce uzun süre yöneticilik yapan halen Adıyaman Ticaret Meslek Lisesinde Din Kültürü Öğretmeni olarak çalışan Yakup AKINCIOğLU’nun Kahire eğitim ataşesi olarak değerlendirilmesi hususunda; hürmetlerimizi arz ederim. Saygılarımla”


Gelelim bu Yakup Akıncıoğlu kimdir olayına ?
Onunla ilgili Adıyaman Gazetesinde çıkan haberi de verelim de kimlerin neler yaptığını herkes görsün, bilsin.

Adıyaman gazetesinin haberi

şubat ayında göreve başlayan ıl Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan’ın ilk icraatı, üniversiteden okul arkadaşı olan ve daha önce hakkında başlatılan soruşturmada suçlu olduğu tespit edilen Halk Eğitim Merkezi eski Müdürü Yakup Akıncıoğlu’nu AR-GE’nin başına getirmek oldu.

Adıyaman eğitiminde yaşanan sorunların en büyük sorumlusu olarak gösterilen eğitimin başındaki isimler yine yaptıklarıyla gündem oluşturuyorlar. Başarısız olduğu gerekçesiyle tayini çıkarılan Milli Eğitim eski müdürü Hasan Alaköse’nin yerine şubat ayının başında getirilen Seyfi Özkan ilk icraatını yaptı!

Adıyaman’a atandıktan sonra Adıyaman’ı eğitimde marka şehir yapacağı sözünü veren ve bu kapsamda ilçeleri tek tek gezerek eğitim anlamında eksiklikleri yerinde tespit eden Milli Eğitim Müdürü Özkan, yaptığı bu görevlendirme daha çok konuşulacağa benziyor.

Halk Eğitim Müdürlüğü döneminde yaşanan bir yolsuzluğa ismi karışan ve bundan dolayı hakkında yönetmelik gereği “3 yıl kurumda yöneticilik yapamaz” kararı çıkan Yakup Akıncıoğlu’nun sırf arkadaşı olması münasebetiyle Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan tarafından AR-GE biriminin başına getirilmesi eğitim camiasında tepkisine neden oldu.

Adıyaman’ın eğitim alanında yaşadığı başarısızlığa çözüm bulunması konusunda çalışmalar yapması gereken Milli Eğitim Müdürü Seyfi Özkan’ın hakkında açılan bir soruşturmadan dolayı suçlu bulunan ve ödeme kararı çıkarılan okul arkadaşını AR-GE gibi kritik bir noktaya getirmesi daha çok konuşulacak.
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Bahsegel

Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst