Alan Adı / Domain Satış Scripti

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


AlanadiSat yazılımı Php/Mysql kullanılarak kodlanmıştır. Tasarım olarak Bootsrap'dan yararlanılmıştır. Tamamen ücretsiz ve açık kaynaktır.

-- Özellikleri --

Alanadı Yönetimi
Kategori Yönetimi
Teklif Yönetimi
ıletişim Formu ve ıletişim Bilgileri Yönetimi
Sayfa Yönetimi
Tüm alanadlarını excele yazdırma ve tekrar içeri aktarma özelliği
Panelden değişen 12 farklı renk
Kolay kullanım
Mobil uyumlu
Ücretsiz

Demo - ındir

Panele Girmek ıçin Tıklayınız

Kullanıcı Adı : admin
şifre : 123456


Uyarı : AlanadiSat tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodludur. Para ile satılmaz. Footer bölümündeki linki etik değerler çerçevesinde silmezseniz sevinirim.
 

Ekli dosyalar

welat1108

New Member
Cvp: Alan Adı / Domain Satış Scripti

Bu forum sitesi gerçekten harika arağım herşey burda var
tşk ederim saygılar...
sohbet
chat
görüntülü sohbet
kameralı sohbet
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst