ankara halı yıkama

maxvera

New Member
Ankara'da faaliyet gösteren Batıkent Halı Yıkama, son teknoloji ekipmanları ve deneyimli elemanları ile profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Ücretsiz servisle alınan halılar hepsine büyük özen gösterilen yıkama, kurulama ve paketleme işlemlerinin ardından en geç 4 gün içinde geri teslim edilmektedir. Firmanın hizmetleri halı ile sınırlı kalmamakta, yatak yıkama, yorgan yıkama ve perde yıkama gibi temizleme hizmetleri de sunulmaktadır. Koltuk yıkama işlemleri de, halı yıkamada olduğu gibi büyük bir temizlikle sağlanmaktadır. Yerinde yıkama hizmeti verilen koltuk yıkama hizmetleri de, müşteriyi son derece memnun etmektedir. Yılların deneyimiyle yıkama işleminde gerekli teknikler uygulanarak kaliteli temizlik sağlanmaktadır. Kumaşın türüne uygun ürünlerle yapılan yıkama işleminin ardından kurutma işlemi de yapılarak koltuklar kullanıma hazır teslim edilir. Diğer hizmetleri görmek için web sitesinden faydalanabilir, firma ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr | ixfy.net| zoobi Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst