Antares Okul Masrafınızı Karşılıyor

Yeliz

New Member


10-23 Eylül tarihlerinde okul alışverişini Antaresten yapan ziyaretçiler anında miniklere özel armağanlar kazanıyor. Antares kart ve Genç kart sahibi ziyaretçilere, yapacakları her 100 TL ve üzeri alışverişlerde Beslenme çantası, Su Matarası, Kalemlik ve Cetvel’den oluşan özel Okul Seti, 25 TL ve üzeri alışverişlerde ise Oyun jetonu armağan edilecek olan bu keyifli okul alışverişini kaçırmayın..


Kampanya Giris Tarihi : 12.09.2012
Kampanya Bitiş Tarihi : 23.09.2012
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst