Arıza kodları nelerdir

utkantelli

New Member
Kombimiz arızalar Yaptı İlk ne yapmalıyız
1 Önce kombimizin su seviyesine bakıyoruz bazen tüm kombilerde bu seviye bir ile 2 bar basınç arasındadır Bu seviye tamammı? Eğerkiyle hemen kombinin altından bulunan bir su doldurma vanasından su ekliyip kombiyi bir sıfırlama liyoruz.
(Protherm kombi Reset Tüm modellerde farklıdır Leopar modeli resetleme Ekranlı modeli Için açma kapama Tusu ile yapıyoruz.Düğmeli modeli Için imkb eko confort tuşuna basarak resetleme yapılmadır. Panter modellerinde resetleme imkb direk Reset tuşuna basarak yapılmalıdır. Lynx modeli resetleme imkb düğmeli versiyonda açma kapama Tusu ile yapılmakta, Ekranlı lynx modelinde ise eco confort menüsünde bir kaçkez basılmaktadır.)
2.Kombinizin gaz vanası açıkmı bundan emin olabilirsiniz.Genelde kombinin sağ veya sol yerinde bulunan gaz vanası gaz borusuna paralel yönde.Ve bu vanayı düzelttikten sonra kombi resetlenebiliyor.
Protherm Arıza Kodları
f1 hatası : Bu hata kodu gaz gelmemesi ve limiti işlevinin devre dışı kalması durumunda mevcut.Eğer kombinize gaz gelmiyorsa gaz vanasını açınız ve resetleyiniz.Düzelmediği durumda bize iletişim sayfamız ulaşınız.
f2 hatası : Bu hata kodu, sıcak su sensörünün arızması, durumdaki artış bize ulaşınız.
f3 hatası : Aşırı ısınma yolu gelir.petek vanalarınızı açınız, tesisatçınızı arayıp petek flitresini temizletiniz.
f4 hatası : kalorifer odada arızalı bize ulaşınız
f5 hatası : Bu hata baca fanının çalıştırıldığı durumlarda gelir bacanızı kontrol edebilirsiniz.Düzelmesse servisimizi arayınız kombinize bakım gerekebilir.
f6 hatas ı: Bu hata leopar modelinin baca arızasıdır.Bize ulaşınız.
f7 hatası : Bu hata kodu anakart ile ekran kartı uyumsuzluğu temizlemek gelir servisimizi arayınız
f8 hatası : Bu hata kodu gaz valfi ve anakart arasında şu anda gelen iletişim kopukluğundandır.Gaz valfi veya anakart hatası
Protherm Kombi Kullanıyorsanız Şanslısınız nedenmi? Çünkü protherm servisi için biz de inanıyorum, bu yüzden de kombi hem fiyatı ucuz hemde sessiz ve ufak odalarla birlikte bizce fiyat performans en iyi durumda olanları arıyor.Yedek parçası türkiye şirketi sizin bakacağınız nerdeyse piyasadaki kombilerin yarı fiyatına.Öyle fahiş rakamlar onlardan biri olan bir arızada kombinin arızasına yaptırabiliyorsunuz.Yakıttada çok iyi% 93 verim ile sınıfının tüm segmentleri ile baş başlıyorsanız gaz ayarları yapılabiliyor ve tasarruf sağlamış oluyorsunuz.Bakım Yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.
Yeni haber!
Vaillant grup içi tasarımı protherm artık türkiyede üretilmeye başladı.2009 yılında demirdöküm firmasını satın alan alan vaillant demirdöküm fabrikalarında bu tip kombiyi aynı şekilde ve kaliteden taviz vermeden üretmeye başladı.Bu sayede hem ülkemizin ekonomisi hemde insansız insanın dünyasında oldu. olumlu bir gelişme oldu.Bizde vaillant grup yeri mevcuttan mutluyuz hem ülkemiz hemde siz kazanın.
Protherm Yeni Leon Yoğuşmalı!
Evet devir ekonomi devri Protherm Teknolojiyi yakından takip edn Bir ettik ISITMA firması.Türkiyeye yeni kombi modeli Olan yoğuşmalı Ekonomik kombiyi piyasaya sürdü.Artık eskiyen ettik çok yakit yakmaya Başlayan kombinizi Değiştirmenin vakti geldiyse ufak Boyutları, sessizliği ettik Uygun'un Fiyatı ile Tercih edilebir.Ayrıntılı bilgiyiye önünüze ulaşabir ettik yetkili servis Listesine ulaşabilirsiniz.Bize telefon Açmak Için İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz Protherm arıza kodları burdan ulaşabilirsiniz Protherm kombi arızaları bizim işimiz
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
güncel indirim katalogları | Replika saat | kurumsal SEO danışmanı | iyinet
Üst