Asc Sınıflara Göre Öğretmenlere Ders Dağıtım Programı

Seda123

Moderator


Sc Timetables Proğram Hakkında

Türkçe dil desteği olan çok başarılı ve kullanımı bir o kadar da kolay Ders Dağıtım Programı. Bütün işlemlerinizi alışkın olduğunuz Windows pencere ve menüleri içinde sürükle bırak yöntemi ya da fare tıklaması ile hallediyorsunuz.

Program 60 Ülkede 7500`ü aşkın okulda kullanılıyor ve Türkçe desteği de dahil olmak üzere 30 dil desteği mevcut.

Farklı ülke ve dil kategorilerine göre sınıflandırılmış hazır Ders Programlarını inceleyebilir ya da programın öğretici yardım dosyalarını kullanarak Programın çalışma mantığını öğrenebilirsiniz. Ders programı hazırlarken Sihirbazı desteğini kullanabilir ya da kendiniz hazırlayabilirsiniz. Bir ders programı hazırlarken adım adım yapmanız gerekenler:

Öncelikle okulunuzla ilgili genel bilgileri giriyorsunuz. Ders saatleri, Tatil günleri, teneffüsler vb.
Daha sonra okulda gösterilen dersleri tanımlıyorsunuz. Derslerle ilgili koşullar belirleyebiliyorsunuz. Dersleri gruplandırabiliyorsunuz.
Daha sonra sınıfları tanımlıyorsunuz. Burada da sınırsız sayıda koşul belirleme hakkınız mevcut.
Daha sonra Derslikleri tanımlıyorsunuz. Burada da yeterli sayıda koşul belirleme hakkınız var.
Daha sonra öğretmenleri tanımlıyorsunuz. Öğretmenler için ayarlayabileceğiniz birçok ayrıntı mevcut.

Bilgilerinizi girdikten sonra Programa Ders Programını oluştur komutunu vermeniz yeterli. Birkaç dakika içinde her şeyiyle müdahale etme hakkınız olan bir Ders Programı karşınıza geliyor. Programın benzerlerine göre avantajları: Aynı sınıfa ve derse dilediğiniz sayıda öğretmen atayabilmeniz, programı sürükle bırak yöntemiyle oluşturabilmeniz, sınıf ve öğretmenler için çok sayıda koşul belirleyebilmeniz. Sınıflar, dersler öğretmenler ile ilgili özelleştirilebilir, ayrıntılı raporlar alabilmeniz, hazırladığınız Ders Programını HTML sayfaları ya da Excel formatında kaydedebilmeniz sayılabilir.

Bence programın en güzel yönü oluşturduğunuz Ders Programını kaydettiğinizde kilobyte düzeyinde bir dosya oluşuyor ve dosyayı programın kurulu olduğu herhangi bir bilgisayarda üzerine tıklayarak açabilmeniz. Yani yedekleme olayı çok kolay ve veri kaybı riski yok. Aynı zamanda oluşturduğunuz Ders programını defalarca farklı kaydedebilir, üzerinde rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Program bütün özellikleriyle süre sınırlaması olmadan kullanılabiliyor. Sadece yazıcı çıktılarınızda çıktılarınıza işaretler koyulması şeklinde bir sınırlama mevcut. Eğer yazıcı çıktılarımda işaretler olmasın diyorsanız 270$ ödemeniz gerekiyor.


Asc Sınıflara Göre Öğretmenlere Ders Dağıtım Programını ındir

6 MB

Etiketler: ders dağıtım programı indir ASc Timetables yükle ASc Timetables indir, ders dağıtım programı, ders dağıtma, demo, kısıtlı, free, zamanlı,Asc timetables 2012 full
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst