Ataması Yapılmayan Öğretmenler, Bu Haber Sizin ıçin

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Mehmet Ali Birand'ın sunduğu ve öğretmen atamalarının ele alındığı 32 GÜN programında gelen bir soru üzerine MEB yetkileri önümüzdeki atama döneminde 8 bin sınıf öğretmenin alınacağını söylediler.Atama bekleyen öğretmenlerin MEB yetkililerine canlı olarak sordukları sorular neticesinde şunlar dile getirildi:

1.Öğretmen adaylarının tüm çabalarına rağmen şubatta öğretmen ataması yapılmayacağı belirtildi. Öğretmem adayları şubatta 30 bin öğretmenin atamasını istediler.

2. Bir öğretmen adayının bu yıl sadece 324 sınıf öğretmenin alındığını,bundan sonrada bu durumun böyle devam edip etmeyeceği ile ilgili sorusu üzerine MEB müsteşarı önümüzdeki atama döneminde 8 bin civarında sınıfı öğretmen atanacağını söyledi.

3.Önümüzdeki yıl alan sınavı yapılacağı için 2012'de uygulanan KPSS sadece 1 yıl geçerli olacak. MEB sadece 15 branş için alan sınavı yapmayı düşünüyor

4.şu anda ücretli olarak çalışan öğretmen sayısı 12 bin civarındaymış. Bu sayının önümüzdeki günlerde artabileceği vurgulandı.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst