Ataması Yapılmayan Öğretmenler Eylem Yaptı

Arzu Rana

Active Member


Denizli'de bir grup atanamayan öğretmen, eylem yapıp diplomalarının fotokopilerini yaktı.Candoğan Parkı önünde toplanan atanamayan 20'ye yakın öğretmen, yaptıkları eylemde atanamamalarını protesto etti. Grup adına açıklama yapan öğretmen adayı Fikriye Gümüş, şubat ayında 30 bin atama istediklerini belirtip, "Burada ataması yapılmayan öğretmenler, şubatçılar grubu olarak tepkimizi göstermek için toplandık. Zor koşullar altında okuyup öğretmen olduk.

Mesleğimizi yaparken de birçok zor koşulla karşılaşacağımızın bilincindeyiz. Biz öğretmen olmayı seçtik. Biliyoruz ki öğretmenlik fedakarlık ister. Biz bu fedakarlığı göstermeye de hazırız. Biz ataması yapılmayan yüz binlerce öğretmeniz. Hepimiz gece gündüz çalışarak bin bir zorluklarla eğitimimizi tamamlayarak öğretmen olduk" dedi. Açıklamanın ardından öğretmen adayları diploma fotokopilerini yaktı. Eylem daha sonra sona erdi.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst