Atatürk ımzasındaki Yazı Fontu

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Güzel, umut verici şeyler de oluyor ülkemde, değerlerine bağlı bireylerin çalışmaları da parıldıyor medya da yer alıyor.

Artikel firması Atatürk’ün el yazısını font haline getirmiş, ortaya çıkan eser oldukça başarılı hem Atamızı anmak hem de çok hoş bir yazı tipi olmuş.

Bu yazı tipi ile absürt şeyler yazarak dikkat çekmeye komik olmaya çalışanlar var onları kendi haline bırakmak gerekli sanırım ya da psikiyatrisiler ilgilensin bilemedim.

BU FONTU NASIL KULLANACAğIM?

Yazı tipini kullanmak için öncelikle fontu indiriyoruz (isteyen resmi sitesinden de indirebilir, tercihinize kalmış), dosyayı kopyalayıp Windows klasörümüzün içindeki fonts/yazı tipleri klasörüne yapıştırıyoruz. Yazı yazabileceğiniz herhangi bir program(MS Word, Photoshop, Paint) açıp yazı tiplerinin arasından Atatürk isimli yazı tipini seçerek yazmaya başlayabilirsiniz, yazı tipini büyütünce daha hoş ve net gözüküyor, tavsiye ederim.

[attachment=1626]
 

Ekli dosyalar

indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst