Avşa Adası Ve Ucuz Avşa Apart Otelleri

Avşa Adası

New Member
Avşa Adası Marmara Bölgesi’nin güney kısmında yer alan bir tatil adasıdır. Son zamanlarda Avşa Adası bir hayli popüler bir tatil beldesi halinde dönüşmüştür. Bunlarda belirli sebepler vardır. Avşa Adası’nın bu şekilde popüler olmasında en önemli kriterlerden başlıcaları ulaşım kolaylığı, ucuz apartları ve güzel hava durumu sayılabilir.
Avşa Adası Ulaşım
İstanbul’da yaşayan insanlar kısa olan tatillerini güzel bir şekilde değerlendirmek istiyor. Bu değerlendirmeyi yaparken de ekonomik ve zamanı güzel değerlendirebileceği yerler arıyorlar. Bu da tam olarak Avşa Adası oluyor.
Avşa Adası Ulaşım hattı Tekirdağ, İstanbul ve Erdek üzerindendir. Avşa Adası’na bu üç ilden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Tekirdağ-Avşa Adası arası 3 saat, İstanbul-Avşa Adası arası 3,5 saat, Erdek-Avşa Adası arası ise 1,5 saat kadar sürmektedir.
Tek bir ulaşım aracı ile kolay bir şekilde ulaşımınızı sağlayabiliyorsunuz.
Ulaşım fiyatları ise her ilden gelişe göre değişmektedir. Bu yüzden ulaşım yapacağınız yerden kalkan vapur firması ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Avşa Adası Hava Durumu
Avşa’nın çok güzel bir havası vardır. Avşa Adası İstanbul ile ne kadar aynı sıcaklık değerlerine sahip olsa da Avşa Adası’nda fabrika gibi çevreyi ve havayı kirletecek yapıların olmaması nedeniyle kötü bir havası olmuyor.
Avşa Adası hava durumu yaz aylarında sürekli olarak güneşli geçmektedir. Bu da yaz sezonunun uzun sürmesi ve tatilcilerinde dilediği zaman Avşa da tatil yapabilme imkanı sunuyor.

Avşa Adası Otelleri
Avşa Adası’nda kalabileceğiniz bir çok apart otel yer alıyor. Ancak denize sıfır ve yemek servisi olan bir yer arıyorsanız bu tarif tam da Avşa Otelleri oluyor.
Avşa Otelleri güzel hizmetleri ile gelen tatil severlerin her zaman memnun ayrılmasını sağlayan ender işletmeler arasında yer alıyor.

Avşa Adası Otel Fiyatları
Avşa Adası’nda yer alan otellerin konaklama ücreti bir hayli ucuzdur. Bu sayede de Avşa Adası’na gelen turist sayısı günden güne artmaktadır. Avşa Otelleri fiyatları belirli fiyat aralığında hizmet veriyor. Eğer Avşa Adası’na özel günlerde gitmezseniz fiyatlarda pek bir değişiklik olmuyor. Özel günlerde yani bayram ve sezon ortasında giderseniz normale göre fiyatlar biraz daha artıyor.
Ekonomik ve Avşa Otelleri’nde bir tatil istiyorsanız Haziran ve Ağustos ayının sonlarına doğru gitmenizi tavsiye ederiz.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst