Ayakkabı Dünyası 1-30 Eylül Kampanyası

Yeliz

New Member

1-30 Eylül tarihleri arasında Tüm Ayakkabı Dünyası mağazalarında geçerli Turkcell'lilere özel % 20 hediye çeki kampanyamız ve online alışveriş sitemiz www.ayakkabidunyasi.com.tr 'de geçerli Turkcell'lilere özel Her 100 TL lik alışverişe 20 TL hediye çeki kampanyamız tam gaz devam ediyor ! Kampanya indirimli ve spor grupları hariç tüm yeni sezon ürünlerinde geçerlidir.


Ayakkabı Dünyası ındirimleri; Turuncu City Life dolgu topuk ayakkabı ile gardıroplarınız renkleniyor. Günün Aşkı'nda 99,90 TL yerine %50 indirim fırsatıyla 49,95 TL !

Kampanya Giris Tarihi : 11.09.2012
Kampanya Bitiş Tarihi : 30.09.2012
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst