Bakan Dinçer'e Alkışlı Protesto (CANLI YAYINDA)

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Bayramlaşma töreninde konuşan Bakan Dinçer, 'Eğitim meselelerini anlatmamı istemiyorsanız alkışlayın' diyence salonda alkış koptu. Dinçer, alkışların ardından kısa bir konuşma yaparak kürsüden ayrıldı.

Bakan Dinçer, alkışların ardından "Nice bayramlara hep beraber inşallah " diyerek konuşmasını kısa kesti ve kürsüden indi.

Ak Partililer Sütlüce'de bulunan Ak Parti ıl Başkanlığı binasında biraraya geldi. Bayramlaşma törenine Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa şentop, Ak Parti ıstanbul ıl Başkanı Aziz Babuşçu, ıstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Ak Parti ıstanbul milletvekilleri Ahmet Kutalmış Türkeş ve şirin Ünal ile ilçe belediye başkanları ve yöneticiler katıldı.

BAKAN DıNÇER EğıTıMı ANLATMAK ıSTEDı; DıNLEYEN OLMADI

Bayramlaşma töreni öncesi konuşan Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, salonda bulunanların Kurban Bayramını tebrik etti. Dinçer daha sonra " Aslında şimdi tam zamanı. şimdi sizi bu kadar çok görmüşken, eğitim meselelerini anlatmak istiyorum. Ama eğer bunu anlatmamı istemiyorsanız şöyle bir saat kadar fazla değil, bana güçlü bir alkış yaparsanız bayram tebriği ile yetineceğim" dedi. Bunun üzerine salondakiler Milli Eğitim Bakanını alkışlamaya başladı. Dinçer ise alkışların az olduğunu söyleyerek, " Bu yetmez " dedi. Bunun üzerine salondakiler daha güçlü alkışlayınca bu kez Bakan Dinçer gülerek " Nice bayramlara hep beraber inşallah " diyerek konuşmasını kısa kesti ve kürsüden indi.

SOYLU'DAN CHP'YE 29 EKıM GÖNDERMESı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ise konuşmasında CHP'ye 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarıyla ilgili bir gönderme de yaptı. Soylu, "Aslında orada yapılan yıllarca deprem ve afetler karşısında çaresiz kalan milletimize ' Hayır artık çaresiz değiliz ' diye itirazını yükselten bier milletin feryadı vardı. Orada hayallerini enkazın altına koymuş o çocukların 'Ne olmak istiyorsunuz ?' dediğinizde ' Ben öğretmen olmak istiyorum. Ben hemşire olmak istiyorum. Ben doktor olmak istiyorum. Ben polis olmak istiyorum ' diyen o gençlerin hayallerini orada sarmalayan bir Ak Parti vardı. Bir Türkiye Cumhuriyeti'nin hükümeti vardı. Bu ülkenin güzel, basiretli bir lideri Recep Tayyip Erdoğan vardı. Bu ülkede bu milletin dertlerinden anlayan, dertlerini şuralarında hisseden insanlar vardı. Onlarla uğraşırken, dün Gazi Mustafa Kemal'in resimlerini paradan çıkaranlar, o gün o istismarı yapanlar bugünse, Cumhuriyet istismarını yapmaya çalışıyorlar. O gün Türkiye'de insanımızın değerlerini ve kutsallarını ötekileştirerek insanlarımızdan uzaklaştıranlar, bugün sanki 29 Ekim marifetiyle biz başka bir yerdeymişiz gibi muamele etmeye çalışıyorlar. Biz milletin içindeyiz. Cumhuriyetin sahibiyiz. Bayrağın sahibiyiz. Türkiye'nin sahibiyiz ve bu ülkenin sahibiyiz " dedi.

Ak Parti ıstanbul ıl Başkanı Aziz Babuşçu ise, " Biz bayramı bayram tadında, bayram coşkusuyla dolu dolu yaşamak isteyen Ak Parti ıstanbul Teşkilatı olarak bugün sabahtan itibaren önce ilçelerimizde kucaklaştık, bayramlaştık. şimdi de, genel bayramlaşmamızı yapıyoruz. Dileğim bu heyecan bu coşkuyu bu samimiyeti bir sonraki bayrama taşıyacak kararlılığı, azmi, samimiyeti ve ömrü bize bahşetmesidir " dedi.

-TOPBAş'DAN ÇOCUKLARA HARÇLIK-

Konuşmaların ardından Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer ile Genel Başkan Yardımcıları ve milletvekilleri partililerle ve vatandaşlarla bayramlaştı. Partililerin çocuklarıyla da bayramlaşan ıstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, çocuklara 10 lira harçlık vermeyi de ihmal etmedi.


http://youtu.be/z0-PxE-ITnQ


ETıKETLER:haberler, bakan, ömer dinçer, bayram, CHP, saat, Nice, Tebrik, deprem, Türkiye, diyerek, insanlar, ıstanbul, istiyorum, Türkiye'de, Türkiye'nin, Ömer Dinçer, Kadir Topbaş, Süleyman Soylu, Türkiye Cumhuriyeti, Milli Eğitim Bakanı, Recep Tayyip Erdoğan, Mil, Partiler haberleri, Partiler, Ömer Dinçer Protesto, Ömer Dinçer Alkış
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst