Bakın Ak Parti'ye Kimler Katılacakmış ?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Habertürk TV’de Gün Ortası’na konuk olan Zaman yazarı Ali Bulaç, Didem Arslan Yılmaz’ın sorularını yanıtladı. Gündemdeki önemli başlıkları yorumlayan Bulaç, AKP’nin yeniden yapılanmasında yer vereceği isimlere dair yaptığı tahminler ve dış politikaya dönük yorumlarıyla dikkat çekti.

KURTULMUş VE SOYLU TRANSFERLERı AKP ıÇıN ÇOK DOğRU OLDU


AKP’nin Tayyip Erdoğan’ın köşke çıkması sonrasında yola güçlü bir şekilde devam edebilmesi için yeniden yapılanmasının ve kan tazelemesinin gerektiğini belirten Zaman yazarı, Numan Kurtulmuş ve Süleyman Soylu transferlerinin doğru ve etkili hamleler olduğunu söyledi.

KEMAL BURKAY, ORHAN MıROğLU, ROJıN AKP’YE KATILABıLıR

AKP’nin Kürt sorununda iddiasını korumak için yeniden yapılanma sürecinde Kürt siyasetinde etkili olacak bazı isimlere yer vermesi gerektiğini kaydeden Ali Bulaç çarpıcı iddialarda bulundu. Didem Arslan Yılmaz’ın “bölgeden kimler yer alacak yeniden yapılanmada?” sorusuna yanıt veren Bulaç ilginç isimler zikretti.

ORHAN MıROğLU BıZıM MEDYAYA GEÇEBıLıR

“Çok iyi isimler üzerinden çalışılıyor. Galip Ensarioğlu’nun çizgisinde isimler yer alabilir. Kemal Burkay olabilir, Orhan Miroğlu belki de olabilir. Rojin olabilir... Ne bileyim bir sürü şey olabilir... Yani iyi isimler var. Orhan Miroğlu bizim medyaya da geçebilir. Yani sağ-muhafazakar medyaya da geçebilir. Zaten Todays Zaman’da yazıyor da şu anda.”
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst