Bartın Valisi Saadet Partili Başkanı ve Yardımcısını Bakın Nasıl Fırçaladı !!

Zeynep Akargül

New Member


Bartın Valisi Bülent Savur, Saadet Partisi'ni ziyareti sırasında, kendisini il başkanı yerine yardımcısının karşılamasına sinirlendi ve "Bilseydim buraya gelmezdim" diyerek Saadet Partili yöneticileri fırçaladı.


Bartın Valisi Bülent Savur, Saadet Partisi'ni ziyaretinde kendisini il başkanı yerine yardımcısının karşılamasına tepki gösterdi.

Savur, vali olarak atanması ardından ziyarete gelen siyasi parti temsilcilerine iadeyi ziyarette bulundu.

ıl olarak AK Parti ıl Başkanlığı'nı ziyaret eden Savur, ardından CHP, MHP ve Saadet Partisi'ni ziyaret etti.

Savur'u, Saadet Partisi ıl Başkanlığı'nı ziyareti sırasında ıl Başkan Yardımcısı Yaşar Sinoplu karşıladı.

Kendisini karşılayan Sinoplu ile bir iş hanının 5. katındaki parti binasına giren Vali Savur'u burada da il Başkanı Ünal Yurtbay ve parti yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Karşılamanın ardından partililerin, il başkanlığı odasında ağırladığı Vali Savur, il başkanı ve teşkilat mensuplarını tanıtan ıl Başkan Yardımcısı Sinoplu'nun sözünü keserek şu ifadeleri kullandı:

''Burada il başkanı kim? Beni aşağıda il başkan yardımcısı mı karşıladı? Burada bir yanlış var. Ben buraya yardımcımı göndermedim. Bunları öğrenin. Kaldı ki, yardımcımı da başkan karşılar. Ben dedim ki, herhalde il başkanlığını beyefendi aldı, beni o karşılıyor.

Bunları öğrenin yanlış yapıyorsunuz. Eğer beni il başkan yardımcısının karşıladığını bilseydim buraya girmezdim. Ben cumhurbaşkanının temsilcisiyim bu memlekette. Beni il başkan yardımcısı karşılayamaz. Arkadaşlar siz siyaset adamısınız. Maksatlı yapmadığınızı biliyorum. Protokolü öğrenin.''

'YANLIşTA ISRAR EDıYORSUNUZ'
Vali Savur'un bu sözlerinin ardından Sinoplu, il başkanı ve teşkilat mensuplarını tanıtmaya devam etti.

Savur, yine Sinoplu'nun sözünü keserek ''Halen konuşmaya devam ediyorsun. şu an burada konuşacak olan il başkanıdır. Bu şekilde olursa ben burayı terk ederim. şu an konuşacak il başkanıdır. Sevgili başkanım lütfen. Bu kadar laftan sonra hala yanlışta ısrar ediyorsunuz yahu. Lütfen çok rica ediyorum. Ben ilk defa size iadei ziyarete geliyorum. Ben burada cumhurbaşkanı, başbakanı, bakanlar kurulunu temsil ediyorum. Ben size hak ettiğiniz değeri verdiğim için buradayım'' diye konuştu.

BAşKANDAN ÖZÜR
Saadet Partisi Bartın ıl Başkanı Ünal Yurtbay da ilk defa bir vali ziyaretiyle karşılaştıklarını ifade ederek, ''Kusura bakmayın. Bundan sonra muhakkak dikkat edeceğiz'' dedi

KAYNAK: AA
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst