Başbakan Erdoğan 2012 KPSS ıddialarına 2010'daki gibi Açıklama Yaptı

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Başbakan Erdoğan'ın 2012 KPSS Skandalı Sonrası açıklaması:

"ÖSYM tarafından KPSS sınavı yapıldı. Sınavın hemen ardından terör örgütüne yakın bir sitede sahte sorular yayımlandı. KPSS gibi milyonların umudu sınavı terörize ettiler. Terör örgütü bunu yapar ama sahip çıkan yine CHP oldu. Geçen yıl da olmuıştu. Kılıçdaroğlu'nun eline bir mail ulaştırılmıştı. Kalktı o maille Bakanıma vurmaya kalkıştı. Ya Allah aşkına, Facebook ve twiterlardan neler yapılıyor. Teknolojinin sahte yapısıyla hareket edilmemeli. Ama hareket eden birisi var. twitter Kılıçdaroğlu... twitter da olmasa fakir kalacak. Geçen yıl mahçup olmadı. Bu yıl da terör örgütüyle aynı konuma geldi.

Sevgili arkadaşlar, KPSS son derece temiz ve başarılı bir şekilde yapılmıştır. Usulsüzlük girişiminde bulunanlar göz altına alındı, şu anda bana iletilen bilgiye göre 19'u tutuklandı.

Kimse, Terör örgütünün ve onlarla birlikte BDP ve CHP'nin destek girişimine kimse prim vermesin."
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst