Başbakan'ın Seçtiği Gazeteciler Kimler ?

Yeliz

New Member


Yarın canlı yayına çıkacak Başbakan Erdoğan'a soru soracak gazete yayın yönetmenleri belirlendi.

Başbakan Erdoğan yarın saat 22.00'de canlı yayına çıkacak. Canlı yayında Başbakan'a soru soracak gazete yayın yönetmenleri de belirlendi: Bugün, Star, Zaman, Sabah ve Türkiye...

Başbakan Erdoğan yarın akşam Kanaltürk ekranlarına canlı yayına çıkacak ve gündemdeki soruları yanıtlayacak.

Programı Kanaltürk Ankara Temsilcisi Faruk Mercan yönetirken Başbakan'a soru soracak yayın yönetmenleri de belirlendi...


ışte o isimler

Erhan Başyurt - Bugün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Ekrem Dumanlı - Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Mustafa Karalioğlu - Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Erdal şafak Sabah - Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Nuh Albayrak Türkiye - Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Listedeklerin tümü Ak Partiye sempati duyan gazeteciler.

Bunu yaptığı sürece Ak Parti kaybetmeye mahkum olacaktır.

Çünkü halkın gerçek durumunu bu gazeteciler dile getirmeyecekler ve Parti yetkilileri de her şeyin güllük gülistanlık olduğunu sanacaktır..

Tıpkı ınönü döneminde halk açlıktan kırılırken, etrafındaki şakşakçıların miting meydanında parayla adam tutup herşeyden memnunuz görüntüsü vermesi gibi.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst