Baydemirli Ortaokulu Okul Gazetesi Örneği

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Baydemirli Ortaokulu Okul Gazetesi Örneği

Kahramanmaraş Merkeze 50 Km uzaklıkta bulunan Baydemirli Ortaokulundeki öğretmen arkadaşlar ve öğrencilerinin hazırladığı okul gazetesi örneğini siz de indirip düzenleyerek okulunuzda kullanabilirsiniz.

Gazetemiz word dosyası şeklindedir. ındirip kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Okul gazetesini ilk defa gören öğrenciler gazeteyi tekrar tekrar okuyorlar. Herkese tavsiye ederim.

Bu Kabarcık Gazetesinde emeği geçen hocalarımızı aşağıda zikredeceğim.

Hepsine Teşekkürler.

Gökhan Kındans
Adnan Morkoç (En fazla emeği geçen Hocam. Sen olmasan biz napardık ?)
Samet Çatkın
Mehmet Sadık Alantar

Baydemirli Ortaokulu Okul Gazetesi Örneğini indirmek için Tıklayın

Baydemirli Ortaokulu Okul Gazetesi Örneğini indirmek için Tıklayın (Alternatif)

Rar şifresi: Öğretmensitesi.ınfo

Boyut: 12,75 MB


Etiketler: 2013 okul gazetesi örneği indir, okul gazetesi şablonları, okul duvar gazetesi örnekleri indir, hazır okul gazetesi şablonu, okul gazetesi indir, öğretmen yapımı gazeteler, word dosyası şeklinde okul gazetesi şablonu indir, yeni gazete örnekleri
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst