Beko D 9575 NEX Buzdolabı Kampanyası 2,489 TL

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Otomatik buz makinası sayesinde kolayca buz alınır, buz hiç eksik kalmaz.Mavi ışık teknolojisi ile sebzeler tabiattaymış gibi fotosentez yapmaya devam eder.Meyve ve sebzelerin C vitamini oranını belli bir süre arttırarak doğal tazeliklerini korur.

Beko D 9575 NEX Buzdolabı 3,439 TL yerine 2,489 TL. Otomatik buz makinası sayesinde kolayca buz alınır, buz hiç eksik kalmaz.A sınıfına göre daha az enerji harcar.Mavi ışık teknolojisi ile sebzeler tabiattaymış gibi fotosentez yapmaya devam eder.Meyve ve sebzelerin C vitamini oranını belli bir süre arttırarak doğal tazeliklerini korur.Yeni No-Frost sisteminde soğutucu ve dondurucu bölmeler arasındaki koku karışımı engellenir. Raflar arasında dengeli soğuk hava dolaşımı sağlanır. Gıdaların kuruması ve donması önlenir. çok düşük ses seviyesinde çalışır. Kapı açık alarmı ile donatılmıştır. şık elektronik panel ile tüm ayarlar elektronik olarak hafif bir dokunuşla kolayca yapılır.Beko D 9575 NEX Buzdolabı Özellikleri;
Dondurucu Bölme Özellikleri
Otomatik Buz Makinası Var
Freezer iç Aydınlatma Var
Soğutucu Bölme Özellikleri
Gövde Raf Tipi Cam
0°c Bölmesi Var
Kapı Rafı Altı Saklama Kabı Beko Yeni Gorunus döner saklama kutusu
Yatay şişelik Krom Kaplı- Tam Boy
Fan Var
Genel Özellikler
Ürün Tipi No Frost
Ürün Rengi ız Bırakmayan ınoks
Kabin Rengi Gümüş
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst