Bereket Öner Biyografisi - Bereket Öner Kimdir?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Türk ekonomisine her geçen gün yeni yüzler ekleniyor. Bazıları kısa bir süre sonra unutulurken, sürekli başarıları ve hedefleri ile gündeme gelen iş insanları finans dünyasının ilgisini çekmeye devam ediyor. Ekonomi dünyasına hızlı giriş yapanlardan birisi olan Bereket Öner hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Sıkça adını duyuran genç iş insanı, işine odaklandığından magazinsel olarak ön planda bulunmuyor. Peki, rakiplerini zorlayan ve girdiği her işten başarılı bir şekilde çıkan

Bereket Öner kimdir?
1984 yılında Ankara’da dünyaya gelen genç iş insanı, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimine burada devam etti. Özellikle Köksal Toptan Koleji’nde finansa olan ilgisi fark edildi. Finansa ilgili olması nedeniyle Bilkent Üniversitesi’nde iktisat bölümünü seçti. Burada başarılı bir grafik çizen Bereket Öner, daha iyi bir eğitim almak amacıyla Kaliforniya Üniversitesi’ne kayıt oldu. Burada finans üzerine master gördü. Yüksek lisanstan mezun olduktan sonra Amerika’da çalışmaya başladı. Farklı firmalarda çeşitli görevlerde bulunan iş insanı, ülkesine faydalı olmak için dönme kararı aldı.

En Genç CEO Olmayı Başardı
Bereket Öner,
Türkiye’ye döndükten Ankara’da büyük holdinglerden davet aldı. Çeşitli departmanlarda büyük sorumluluklar üstlenen genç iş insanı, hızlı bir şekilde yükseldi. Ankara Sincan’da faaliyet gösteren Styropor’daki üstün performansı onu CEO’luğa taşıdı. CEO görevine atandığı yıl “Türkiye’nin En Genç CEO’su” unvanını elde etti ve ödül aldı. Ancak sembolik olan bu ödülden sonra, şirkette sağladığı etkileşim ile çok daha büyük takdirler kazandı. Isı yalıtım sektörünün öncü firması haline gelen Styropor, Bereket ÖNER liderliğinde üretim ve satış rekorları kırdı. Daha sonra bu ayrılan Öner, inşaat ve emlak alanında kendisine ait projeleri yürüttü. Aynı zamanda finans danışmanı olarak, ülkenin ses getiren projelerinde görev aldı. Halen ulusal ve global birçok firma tarafından yatırım konusunda görüşlerine başvurulan iş insanı, elde ettiği bilgi birikimini daha iyi değerlendirmek için yatırım kararı aldı.

Antalya’ya Dev Yatırım Kararı Aldı
Bereket Öner,
kısa sürede elde ettiği tecrübe ile ileriye dönük hedeflerini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Hayatının her aşamasında arkasında olan ailesinin desteği Antalya iline fabrika açmaya karar verdi. Daha önce emlak ve yatırım danışmanı olarak sıkça ziyaret ettiği Antalya’da yaptığı incelemeler sonunda, burada yerli ağaç endüstrisi kurulmasının uygun olacağını düşünmektedir. Bereket Öner, dünyanın en büyük mobilya üreticilerinin ülkemizde yer aldığını belirterek, inşaat faaliyetlerinin yoğunluğunu da dikkate alınca, kereste ve kütük fabrikasını açmaya karar verdiğini ifade ediyor. Özellikle son yıllarda kütük ürünlere ve keresteye olan talebin hızla yükselmesi iş insanını heyecanlandırıyor. Bereket Öner, kütük ev imalatçıları, mobilya üreticileri, dekorasyon ve tasarım ürünleri imalatçılarına uygun bir tedarik sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Antalya’da İstihdam Umudu Doğuyor
Bereket Öner,
60 trilyona yakın sermaye ile yola çıkıyor. Antalya ilinde yakın zamanda faaliyete geçecek olan projede yüzlerce işçi çalıştırılması hedefleniyor. İl ekonomisine ekstra bir katkı sunan iş insanı, ekip halinde çalıştıklarını ve dayanışmaya inandığını söylüyor. Firmanın planlı bir çalışmanın ürünü olduğu yapılan çalışmaların incelenmesinden ortaya çıkıyor. Sektörel analiz, Pazar incelemesi, rekabet ortamı, arz ve talep dengesi, reklam stratejileri, misyon ve diğer süreçler tek tek elden geçiriliyor. Bereket Öner, cesareti ile gençlerin de önünü açıyor. Lider bir duruşa sahip olan iş insanı, işçilerine duyduğu yakınlığı ile de farkını gösteriyor. Çalıştığı şirketleri büyük bir aile olarak görüyor. Ülke ekonomisinin içinde bulunduğu duruma üzülen iş insanı, açmış oldukları üretim tesisi ile ağaç endüstrisinde dışa bağımlılığı bir nebze azaltmanın mutluluğunu duyuyor.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst