Bim 2 Ağustos 2013 aktüel ürünler kataloğu

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Bim mağazalarında aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Bimde gelecek hafta 2-9 Ağustos 2013 tarihleri arasında satışa sunulacak ürünlere ait kampanya kataloğu yayınlandı. Bim 2 Ağustos 2013 kataloğunu aşağıda bulabilirsiniz.

Bim 2 Ağustos 2013 aktüel ürünler listesi

http://www.kampanyamerkez.com/

Chef’s pratik tencere tava seti 55 TL
Güral Porselen 22 parça kahvaltı seti 49 TL
Uzaktan kumandalı drift araba 22.50 TL
Sharp shot 16.50 TL
Kıyafetli bebek 16.50 TL
Cam meyvelik 9.90 TL
Cam kavanoz 5.90 TL
Otantik şekerlik 12.50 TL
Dip boyalı 6′lı bardak 6.95 TLEtiketler: Guncel,Kampanya,indirim,cekilis,Hediye,Promosyon,Kredi,Kredi, Kampanya,Kampanyalar,KampanyaMerkez,KampanyaMerkezi, çekiliş, bedava, hediye, sponsorlar, çekilişler, aktif kampanyalar
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst