Bingöl ılindeki Öğrenci Yurtları Adres ve Telefonları

GENÇ - ÖZEL GENÇ ORTA ÖğRETıM ERKEK ÖğRENCı YURDU
Kodu 12 D 007 Telefon 4264112550
Adresi CUMHURıYET MAHALLESı CAMıı SOKAK NO/9C GENÇ
Kapasitesi 16 Barınan 6

MERKEZ - ÖZEL RAMıZ EFENDı ORTA ÖğRETıM ERKEK ÖğRENCı YURDU
Kodu 12 DT 001 Telefon 4262141167
Adresi KÜLTÜR MAHALLESı OğUZHAN CAD.EMıRGAN SOKAK NO:5 MERKEZ
Kapasitesi 142 Barınan 54

MERKEZ - ÖZEL SARAY ORTAÖğRETıM ERKEK ÖğRENCı YURDU
Kodu 12 D 008 Telefon 4262327555
Adresi EKıNYOLU KÖYÜ /EKıNYOLU KAVşAğI NO: 123 MERKEZ
Kapasitesi 51 Barınan 40

MERKEZ - ÖZEL TAHSıLDEKı TALEBELERE YARDIM DERNEğı DERNEğı ORTA ÖğRETıM KIZ ÖğRENCı YURDU
Kodu 12 D 002 Telefon 4262134751
Adresi BAHÇELIEVLER MAH.HÜRRIYET CAD.NO:6 MERKEZ
Kapasitesi 58 Barınan 25

SOLHAN - ÖZEL SOLHAN ORTA ÖğRETıM ERKEK ÖğRENCı YURDU
Kodu 12 D 006 Telefon 4267112157
Adresi Y.MAHALLE MUş CADDESı NO:58 SOLHAN
Kapasitesi 29 Barınan 29

Etiketler: ılindeki Öğrenci Yurtları Adres ve Telefonları, talebe yurtları, uygun öğrenci yurtları, üniversite yurtları, lise yurtları, ortaokul yurtları, cemaat yurtları, Bingöl yurtlar, yurtlar rehberi, Bingöl öğrenci yurtları, Bingöl özel öğrenci yurtları, karma yurtlar, Bingölde yurtlar, Bingöldeki kız öğrenci yurtları, yatılı yurtlar, Bingöldeki erkek öğrenci yurtları, yurtlar burada...

kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz.