Bingölde Hainler ışbaşında: 8 şehit, 50 yaralı....

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici

Hükumet uyumaya devam ediyor, şehitler de şehadete...

Yine şehit haberleri geldi, Haberlerde yine aynı sesler: Ankara'da güvenlik zirvesi toplandı. Başbakan programını değiştirdi, Genelkurmay başkanıyla saat 17.00'da özel bir bilgilendirme yapılacak.

Cumhurbaşkanı Twitter'den hain tuzakla ilgili kınama mesajı yayınladı.

Başbakan Erdoğan'ın bir açıklama yapması bekleniyor.

Muhalefetten de sesler yükselmeye başladı. MHP lideri yazılı bir açıklama yaptı. CHP lideri de ilerleyen saatlerde bir açıklama yapacağını duyurdu.

Nedir bu kısır döngü ?

Mehmetçik şehit olmaya devam ediyor ama yetkililerden kayda değer bir adım atılmıyor. Sadece günü kurtarma amacıyla bir kaç hamasi nutuk. şehitler demişken, onlar artık olmuyor ve de şehadet mertebesine ulaşıyorlar peki ya Gazilerimizin adı sanı okunuyor mu ? Dünyada hayalleri yıkılan o genç evlatlar.

10 yılda binlerce gazimiz, ya ayağını ya da başka azalarını vatan için feda etti. Onların dünyalarını bundan sonra aydınlatabilecek misiniz ?

Aman tamam ya 8 şehit verdik ama 50 tane de yaralı varmı. Yaralıları gözden nasıl kaçırıyorsunuz. Onlar artık başkasına muhtaç yaşamak zordunda kalacak. Hayatları berbat olacak. Lütfen gazilerimizi gözden kaçırmayalım.

Olan yine garibanların çocuklarına oluyor. Bizim kardeşlerimize oluyor.

On yıl içinde 1600'den fazla şehit verdik !!! ıçinde hangi siyasinin ya da hangi iş adamının bir akrabası vardı ?

Bırakın üst düzeyi bir Ak Partili bir MHP'li, bir CHP'linin yakın değil uzak akrabasının da şehit ya da gazi olduğu duydunuz mu ?

Hayır..

Çünkü onlar tuzu kuru olanlar. Onlardan şehit olmamalı. Onlar seçkin bir tabaka. Seçim meydanlrına gelince hepsi halkın yanındayız, sizden biriyiz görüntüsü vermeye çalışır. Ama hiç biri bizden değil.

Dünkü görüntülerde bunu ispatladı. Bülent Arınç Bey şehit cenazesine 5 korumayla birlikte katılmıştı.

Başkakan AB'den ya da ABD'den izin alabilirse belki bir kaç kanun çıkarır ve durumu bir kaç aylık geçiştirir.

Seçimde hüsrana uğramamak için PKK ile anlaşmıştınız seçim bitene kadar saldırmayacaklardı. Madem anlaşma yapabiliyorsunuz. Kabul etmediğimiz bir durum da olsa bari anlaşma yine yapın.

şehit vermeyelim. analar ağlamasın.
Siz onların acısını nereden bileceksiniz ki ?
Sizin oğlunuz askerlik yaptı mı ?

Biri 21 gün yaptı diğeri de rapor alıp sakata ayrılmadı mı ?
şimdi de Türkiye'nin en büyük armatörlerinden biri değil mi ?

ıçimden geçenleri yazıya dökecek kadar bile dermanım kalmadı. Ben az yazayım ama siz çok anlayın.

Bu dünyanın öbür dünyası da var. Bu şehitlerin kanında boğulacaksınız. Vakit henüz geç değil. Hala bir şeyler yapılabilir. Elinizden çok şey gelir eğer yapmak isterseniz.

Ben şimdiden söyleyeyim bir zerre kadar hakkım varsa bu hükumete, muhalefete haram ediyorum.

Neden muhalefete de diyorum ? Çünkü onlar birbirinden gayet memnun. Bunu daha önce gördük. 367 olayında, başörtüsü olayında. Biri diğerini sıkıştırınca diğeri oy alıyor. Bu sizin politikanız bunun farkınndayız artık.

Nasıl politika güderseniz güdün bizi artık ilgilendirmiyor pis anlaşmalarınız, kirli tezgahlarınız. Yeter ki artık şehitlerimizin kemiklerini sızlatmayın.

Vatan hainleriyle sarmaş dolaş olmayın. Bundan 10 yıl önce Habur'dan teröristler girecek ve davul zurnayla karşılanacak deseniz kimse inanmazdı. Ya da Pkklılar meclise girecek oradan dağdakileri kumanda edecek bunun üzerine de devletten maaş alacak deselerdi... bunu diyene ya saldırır bir tokat atardık ya da azğımızdan çok kötü argo sözler çıkardı.

Ama bunu yaptılar. Bunu yapan da halktanım, sizdenim, içinizden biriyim mesajlarıyla halkı kandıran bir partidir.

Bu Ak Parti'dir. Ne kadar aktır onu bilemem. 2002 yılında sadece 7 şehit vermişiz ama 2012 de 200'den fazla şehit vermişiz. Ve şehitler gelmeye devam ediyor.

Genel başkan yardımcınız diyor ki: 3-5 Mehmet için meclis mi toplanır diyor.
Angelina Jolie gelince toplanıyorsunuz ya meclise. Bakanlarınız onun karşısında takla bile atıyor.

Samimi değilsiniz. Bunu son günlerde iyice ortaya döktünüz. Amerika emretti diye Suriye ile, ıranla düşman oldunuz. Ne olacak neden onlara dişinizi gösteriyorsunuz ? Müslüman halkı mı ısıracaksınız Amerikanın emriyle ?

Atatürk çok güzel söylemiş ''Para almaya alışan buyruk almaya da alışır..''
Evet durumun özeti bu. Sıcak parayı sağladı ya Amerika şimdi de emrediyor. şuna saldır, bununla düşman ol. Hemen yapıyorsunuz.

Ama artık biraz da halkın sesine kulak verin. şehit cenazelerine bakanlarınız gelemez oldu. Halktan o kadar korkuyorlar ki, namazda bile arkasında 5 koruma (sayabildiğim) ile namaz kılıyor. Bu kadar korktuğunuz halkın cenazesine de gelmeyiverin bi zahmet.

Artık sizi değil 2 kişden 1'i, 100 kişiden 1'i bile istemiyor.

Defolun gidin başımızdan.

Biz mücadelemizi de güvendiğimiz insanlarla veririz. Ama içimizde içi başka dışı başka olanlar olması. Münafıklar olmasın....

 

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
En başta 6 şehit 32 yaralı demişlerdi alıştıra alıştıra söylüyorlar demek ki.
 
kampanyalar | replika saat | replika saat | ajans pr | ixfy.net | sözlük | sektörel haberler | Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst