Bir Eğitim Sorunu VAR

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


8 yıllık kesintisiz eğitime geçilmesinden bu yana Türk eğitim sistemi kanayan bir yaraya ve hatta kangrene dönüşmüştü. 8 yıllık eğitimi eleştirenler her nedense 12 yıllık kesintisiz bir eğitim uygulamasını çok normal buldular.

Bu sistemde işler halde bulunan, aktif çalışanlardan konuyla ilgili bilgi almak yerine herşey tepeden inme yapılıyor.

Bundan 5 yıl sonrasını hayal bile edemiyoruz. 12 yıllık kesintisiz eğitimin amacı tabiki eğitim öğretimi yaygınlaştırmak değil. işsizliği biraz daha sümen altı göstermek. Yani 25 yaşına gelen biri işsiz sayılmayacak da okuyor gözükecek ve ülkeyi yöneten zenginler sınıfı daha da zenginleştikçe fakirler daha da fakirleştikçe, yöneticilerimiz ülkemiz şöyle kalkındı, böyle uçtu naraları atacaklar.

Yalan siyasetin dümenine maalesef öğrenciler ve sistem de girdiriliyor.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst