Birinci Sınıf Öğrencilerine Dayak!

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Birinci Sınıf Öğrencilerine Dayak!Trabzon'un Akçaabat ılçesi'ndeki Yıldızlı TOKı ılköğretim Okulu'nda 1'inci sınıf öğrencilerine sınıfta şiddet uygulayan öğretmenin görüntüleri ortaya çıktı.

Trabzon'un Akçaabat ılçesi'ndeki Yıldızlı TOKı ılköğretim Okulu'nda 1'inci sınıf öğrencilerine sınıfta şiddet uyguladığı için hakkında soruşturma başlatılan ve maaş kesme ile kısa süre görevden uzaklaştırma cezası alan öğretmen M.K.'nın cep telefonu ile çekilen görüntülerin olaydan sonra Milli Eğitim Müdürlüğü'ne verildiği belirtildi.

Olay Yıldızlı TOKı ılköğretim Okulu'nda geçen yılın Aralık ayında meydana geldi. Birinci sınıf öğrencisini döverken cep telefonu kamerası ile çekilen görüntüler bir öğrenci velisi tarafından Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü'ne verilerek öğretmen M.K. hakkında şikayette bulunuldu. Soruşturma sonucunda öğrencilerini dövdüğü ve sınıfta şiddet uyguladığı iddia edilen sınıf öğretmeni M.K.'ya maaş kesintisi verildi
ve 1 ay okuldan uzaklaştırıldı. Görüntülerde öğretmen M.K.'nın 'yaramazlık yaptığı' gerekçesiyle öğrencisinin koluna vurduğu, bir başka öğrencisini de yere su döktüğü için azarlaması yer aldı. Trabzon Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, öğretmen M.K. hakkında soruşturmanın tamamlandığını belirterek, "Maaş kesim ve görevinden kısa bir süreliğine uzaklaştırma cezası aldı. şimdi görevine devam ediyor" dedi.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst