Boğaziçi üniversitesi nasıl?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Boğaziçi üniversitesi iki kıtayı birbirine bağlayan panoramik güzelliği yanında seçkin eğitimiyle de türkiyenin en önde gelen devlet üniversitesidir.1863 yılında robert college olarak kurulan okul halen amerikan eğitim sistemine devam etmekte.

Bünyesinde 6 kampüs ( uçaksavar, güney, kuzey, hisar, kilyos ve kandilli ) , 4 fakülte ( mühendislik, fen-edebiyat, eğitim, idari ve iktisadi bilimler) ve 2 yüksekokul (uygulamalı bilimler yüksek okulu, yabancı diller yüksek okulu ) ile birlikte yaklaşık 10 bin öğrenci ve 2000 akademik ve idari görevli bulunmaktadır.

Okul verdiği yüksek düzeydeki akademik eğitim yanında, sosyal ve kültürel hayata dair sunduğu olanaklar , öğrenci kulüpleri, organizasyonlarla da kendini kanıtlamıştır.29 öğrenci kulübüyle tiyatrodan biniciliğe, müzikten mağaracılığa kadar geniş bir faaliyet yelpazesine sahiptir.

İnternet sitesi: boun.edu.tr
 

indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat

Türkiye'nin en güncel kişisel sağlık sitesi WMAL.NET ile hastalıklara çözüm bulabilirsiniz. Kür tarifleri, güzellik ve bakım alanlarında profesyonel makalelerimizi inceleyebilir, saç dökülmesi, saç ekimi ve diğer operasyonlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst