Boğaziçi üniversitesi nasıl?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Boğaziçi üniversitesi iki kıtayı birbirine bağlayan panoramik güzelliği yanında seçkin eğitimiyle de türkiyenin en önde gelen devlet üniversitesidir.1863 yılında robert college olarak kurulan okul halen amerikan eğitim sistemine devam etmekte.

Bünyesinde 6 kampüs ( uçaksavar, güney, kuzey, hisar, kilyos ve kandilli ) , 4 fakülte ( mühendislik, fen-edebiyat, eğitim, idari ve iktisadi bilimler) ve 2 yüksekokul (uygulamalı bilimler yüksek okulu, yabancı diller yüksek okulu ) ile birlikte yaklaşık 10 bin öğrenci ve 2000 akademik ve idari görevli bulunmaktadır.

Okul verdiği yüksek düzeydeki akademik eğitim yanında, sosyal ve kültürel hayata dair sunduğu olanaklar , öğrenci kulüpleri, organizasyonlarla da kendini kanıtlamıştır.29 öğrenci kulübüyle tiyatrodan biniciliğe, müzikten mağaracılığa kadar geniş bir faaliyet yelpazesine sahiptir.

İnternet sitesi: boun.edu.tr
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst