Branşlara Göre Dağılım Ne Kadar Adil Olacak?

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici
Branşlara Göre Dağılım Ne Kadar Adil Olacak?

Ertelenmesi bir yana, adil bir dağılım, her zamankinden çok daha önemli hale geldi.Eğer yine yıllardır tek, tük atama yapılan alanlara ciddi anlamda bir kontenjan ayrılmazsa, yaratacağı hayal kırıklığı derin olacaktır. Ve eğer yine 80, 85 üzeri KPSS puanı bulunanlar açıkta kalırken, 30, 35 alanlar atanırsa, haksızlıkların en büyüğü yaşanacaktır.

Öğretmen atama sistemi baştan aşağı yanlış ve acilen düzeltilmesi gerekiyor.Peki ne zaman, nasıl ve en önemlisi de kim yapacak?..

Bu konuda önerisi olanlar bize de yazsın,serbest bir platform oluşturalım, belki bu konuya kafa yoranlara ip uçları verebilir…


Abbas GÜÇLÜ
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst