browni tarifi

osman75

Active Member
Öyle bir tarif sitesi keşfettik ki, bu siteden almış olduğumuz tariflerle un kurabiyesi yaptık ve misafirlerimiz parmaklarını yedi. Nasıl yaptığımızı size kısaca anlatmak istiyoruz. Sıvıyağ, pudra şekeri ve katı yağı krema kıvamını yakalayıncaya kadar karıştırdık. Unu ve nişastayı da kattıktan sonra hamuru iyice yoğurduk. Hamurdan parçalar kopardık ve
rulo şekline getirdik. Bıçakla verev şeklinde kestik ve üzerine 2 çizik attık. Önceden ısıtmış olduğumuz 160 derece ısısı bulunan fırına yerleştirdik. Beyaz kalacak şekilde un kurabiyemizi çıkardık ve pudra şekeriyle buladık. Daha sonra da misafirlerimize sunduk.
Bir diğer denediğimiz tarif ise elmalı kurabiye tarifi. Bu kurabiyenin malzemelerini tarif sitesinden öğrenebilirsiniz. Yapmış olduğumuz elmalı kurabiyenin ağızda mükemmel bir şekilde dağıldığını söyleyebiliriz.
Misafirlerimize bu kurabiyeyi ikram ettiğimizde, hayatlarında ilk defa böylesine lezzetli elmalı kurabiye yediklerini belirttiler.Tarif sitesi sadece un kurabiyesi değil, eşsiz diğer tarifleriyle de hanımların gönlünü kazanıyor. browni tarifi gibi birçok pasta, kurabiye tariflerini tarif sitesinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst