Bu da Oldu ! Veilin Oğlu Polisimi Sıraya Dizdirdi

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


Hatay'ın Dörtyol ilçesinde emniyet müdürlüğünde AK Parti Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun oğluyla tartışan Komiser Yardımcısı Murat Emer ertesi gün görevinden alındı. Polislerin teşhis için ellerine numara verilerek duvara dizildiği ortaya çıktı.

Emniyet müdürlüğünün kantinini işleten AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Uzun, polis memuru Alper Atilla ile tartıştı. Atilla'yı sürdürmekle tehdit eden Uzun, üniformasını çıkarmasını istedi. Ardından arkadaşı, AK Parti Hatay Milletvekili Bayram Türkoğlu'nun oğlunu olay yerine çağırdı. ıddiaya göre, milletvekilinin oğlu ıstemi Kağan Türkoğlu da emniyet bahçesine gelerek polisleri tehdit etti. Olaya müdahale eden komiser yardımcısı Murat Emer, Türkoğlu'na "Sen benim memurumla bu şekilde konuşamazsın" diyerek uyarıda bulundu.

Dörtyol Emniyet Müdürü çok sayıda polisi bir odaya dizerek ellerine numara verdi ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı'ndan ve AK Parti milletvekilinin oğlundan kendisi ile tartışan polisleri teşhis etmesini istedi. ıstemi Kağan Türkoğlu, odadaki polisleri uzun uzun inceledikten sonra kendisiyle tartışan komiser yardımcısını teşhis etti.

Bu arada AK Parti Milletvekili Bayram Türkoğlu'nun danışmanının da emniyet müdürlüğündeki teşhis olayında odada bulunduğu, Türkoğlu'nun akrabalarının da olay sırasında karakol bahçesine gelerek ayrılmadıkları belirtildi.

Ertesi gün milletvekilinin oğlunu uyaran komiser yardımcısı Murat Emer hakkında "açılacak disiplin soruşturmasının selameti" gerekçe gösterilerek görevden uzaklaştırma kararı verildi. Dörtyol'da meydana gelen bu olayın aslında haziran ayında yaşandığı fakat tarafların ilk başta birbirlerinden davacı şikayetçi olmamaları istendi. Fakat komiser yardımcısı Murat Emer'in görevden uzaklaştırılması ipleri kopardı. Basına yansıyan olaylar sonrasında AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu telefonlara çıkmazken olayla ilgili yazılı açıklama yapması bekleniyor.

Kaynak: + Video
 

Ebru

New Member
Polisleri sıraya dizip, apoletleri söktüren müdür terfi etti!ıstemi Kağan Türkoğlu'na, tartıştığı polisleri teşhis ettiren Dörtyol ılçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz, Hatay ıl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı.
29.07.12 21:20
AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu'nun oğlu ıstemi Kağan Türkoğlu'na, tartıştığı polisleri teşhis ettiren Dörtyol ılçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz, Hatay ıl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

ıstemi Kağan Türkoğlu ve ılçe Emniyet Müdürlüğü'nün lokalini işleten Ak Parti Gençlik Kolları üyesi Ömer Uzun'un, Komiser Yardımcısı Murat Emer ve polis memuru Alper Atilla'nın tartışmasıyla gündeme gelen ılçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz terfi etti. 3'üncü sınıf emniyet müdürlüğünden, 2'nci sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Marangoz, ıl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Bu atamanın, Dörtyol ılçe Emniyet Müdürlüğü görevinin 3. sınıf emniyet müdürlüğü olması nedeniyle, bir prosedür gereği yapıldığı belirtildi.

Mustafa Marangoz'un emniyet müdür yardımcısı olarak hangi şubelerden sorumlu olacağı ise henüz belli olmadı.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr | ixfy.net| zoobi Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Üst