Bu Teklif BDP'yi Bitirir, Terörü de Sekteye Uğratır !

KaRNeC

Yönetim Ekibi
Yönetici


şimdi Ak Parti'nin samimiyet sınavını göreceğiz. Bdp'yle Pkk'ya "Terör Örgütü" demezse görüşmem demişti. şArtlar değişti ve bu sözlerini yediler Sayın Başbakan. Bırakın "Terör Örgütü" demesini, işin iyice suyunu çıkardı. Pkk ile gidip dağda gurup toplantısı düzenlemediği kaldı. Ama Sayın Başbakan "Biz haklı çıktık" gibi laflar etmekten başka bir şey yapmadı.

şimdi Büyük Fırsat

Bu vatan hainlerinin faaliyetlerinin durdurulabilmesi için Milliyetçi Hareket Partisi bir teklif sundu. Dokunulmazlıkların Teröristlere kalkan olmasını engellemek amacıyla, Terörist faaliyetlere karışanlar için dokunulmazlıkların kaldırılması ile ilgili bir anayasa değişiklik teklifi.

Samimiyet Ortaya Çıkacak

Bunu ak PArti ve Chp'ye sundular. Eğer bu teklif kabul edilmezse Ak PArti ve CHP'nin ne kadar samimi oldukları ortaya çıkacak. Nacizane tavsiyem Ak Parti ve Chp'ye şudur:
Seçime 1 yıl kaldı. Kabul edilerise 2013 eylül ayında seçim yapılacak. Başbakan için geçen yıl Ramazan ayında bıçak kemiğe dayanmıştı ama şimdi halkın sabrı taştı. Kimle görüşsem Ak Parti'yi terör konusunda samimiyetsiz bulduğunu, Suriye konusunda beceriksiz davrandığını söylüyorlar.
Yani halk bu ansı da değerlendirmeyen (Dokunulmazlık konusunda Anayasa değişikliği) partileri affetmeyecektir.

Ayağınızı denk alın. Vatanı sevmeseniz de oy almak için bunu yapın lütfen...
 
Pkkya destek verenler artık cezasını bulmalı. şehitlerimiz boş yere mi şehit oluyor.

Bir taraftan şehit veriyoruz bir taraftan da şehit edenlere maaş bağlayıp yüzlerini pışpışlıyoruz.

Devletsek eğer gereği yapılsın.

Bu olaya verilecek cevaplar seçimlerde oy vermemde çok etkili olacaktır.
 
indirimler | replika saat | instagram pr haberleri | replika saat|  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst