Bursa Güvenlik Sistemi

ozkangk

New Member
Güvencem Bursa güvenlik sistemi olarak güvenliğin başında lider firma olmaktan gurur duyuyoruz. Bina, daire, işyeri gibi birçok alanda güvenlik hizmeti sağlıyoruz. Giderek artan soygun, haneye tecavüz gibi olaylar için Bursa güvenlik sistemini kurabilirsiniz. İnternet sitemizden veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak ücretsiz olarak eviniz, işyeriniz için keşif ekibi talep edebilirsiniz. Keşif ekipleri tamamen ücretsizdir. Sistemimiz yangın, su baskını, gaz kaçağı, soygun, acil müdahale vb. gibi birçok hizmeti kapsamaktadır. Bursa güvenlik sistemi ayda yalnızca 79 TL olup 7/24 kesintisiz ve sınırsız hizmet vermektedir.
Alarm sistemi sizin haberiniz dışında bir olay geliştiği zaman önce siren ve ışık sistemlerini aktif edip aynı zamanda güvencem ekiplerine ve sizlere haber verir. Duruma göre hangi alanda olaysa ona göre en kısa süre içerisinde ekip yardımı talep edilir. İşyeriniz, eviniz Bursa güvenlik sistemi ile tamamen sizin elinizde olmuş oluyor. Ayrıca panik durumlarıyla ilgili olarak panik butonları, şifreli sistem, uzaktan kumandalı sistem gibi mevcut sistemler ile herhangi bir tehdit ve tehlike durumunda aktif edebilir ve bizlere ve emniyet güçlerine haber verebilirsiniz. Herhangi bir sağlık durumunda şifre panellinin üzerinde bulunan sağlık alarmına (ambulans butonu) tıklayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sizi ve ambulansı arayarak hızlı müdahale edilme imkânı sağlanmış oluyor. Gaz kaçaklarına karşı olarak son teknoloji olan gaz dedektörlerimiz oluşabilecek bir gaz sızdırmasında hemen sizlere ve ekiplere haber verir. Bursa güvenlik sistemi içerisinde bulunan yangın olasılığına karşılık konulmuş olan ısı, duman sensörleri ile yangın daha büyümeden anında size ve itfaiye güçlerine haber verilmiş olunur. Bu sayede yangın hemen kontrol altına alınır.
Kurmuş olduğumuz kapalı devre kamera sistemi ile sürekli olarak denetim yapabilir ve kaydedebilirsiniz. İşyerinizde ki tüm olumsuzlukları görebilirsiniz bu sayede bazı iş kazalarının önüne geçmiş olabilirsiniz. Bursa güvenlik sistemi komuta kontrol araçları ile büyük alanlarda termal kameralar sayesinde görüntü elde edebilir ve kaydedebilirsiniz. Araçlarımızın üzerinde bulunan kameralar ile büyük alanlarda canlı taraması yapabilirsiniz.
Daha fazla bilgi almak ve güvenlik sistemi taktırmak için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.
 
indirimler | replika saat | kurumsal SEO danışmanı | replika saat | taban puanları  | ajans pr Türkiye'nin en güncel ekonomi ve finans sitesi altin.us ile güncel altın fiyatlarını, dolar kuru ve euro kurunu takip edebileceğiniz gibi yatırım tavsiyeleri ile bankaların güncel kredi ve mevduat faiz oranlarını takip edebileceğiniz sitemizde altın fiyatları ya da dolar kuru takip sayfalarını takibe alabilirsiniz.

Instagram mavi tik almak artık daha kolay. Instagram / Facebook Account Verification, Instagram hesap onayı için sizin adınıza çalışmalarınızı yapıyoruz. Siz de güvenli bir şekilde instagram hesap onaylayan ajans arayışı içindeyseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Mavitik.net sayfasından detaylı bilgileri edinebilirsiniz. 

Türkiye iş ilanları
Üst